Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy 19 éves lány szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy 19 éves lány szerelmes egy 35 éves férfiba?

Figyelt kérdés
A férfi veheti komolyan ennek a lánynak a közeledését?

2023. jan. 23. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2023. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

19 évesen gyakran voltam én is szerelmes idősebb pasikba.

És természetesen soha nem.is vettek komolyan

2023. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet szerelmes. És az sem feltétlenül igaz, hogy a férfi nem fogja komolyan venni. A többség biztos csak kihasználná a helyzetet, de élő példa a saját 50 éves sógorom, aki tavaly vette feleségül a 25 éves barátnőjét. 6 éve vannak együtt, tehát ki lehet számolni, mennyi volt a lány, mikor megismerkedtek.
2023. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Lehet. Vagyis lehet, hogy szerelemnek gondolja ebben a korban a plátói vonzalmat. Nagyon minimális az esélye, hogy komolyan vegye a férfi, ebből inkább szexkapcsolat lehet.
2023. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
19 évesen nekem is imponáltak az idősebb férfiak. Nem öregek, de nem olyan ingantilisek, mint az akkori kortársaim. Hiába tetszettek, engem sem vettek komolyan. Nyilván egy 35 éves megállapodni készülő férfi nem fog időt pazarolni egy kislányra, aki még csak most kezdi élni az életét. Nem lehetetlen, hogy komoly érzelmeket fűzzön hozzá, de két különböző életszakaszban vannak. Maximum dugni kell a fiatal kiscsaj sajna.
2023. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de egy pár kósza kúráson kívül nem hiszem több lenne a dologból. Az a férfi okkal szingli 35 évesen. Vagy nem akar megállapodni vagy egyéb zizi van a fejében. Ha megállapodna is, akkor sem egy gyerekkel, akinek még a huszas évei hátra vannak és csak a bulizásról szólnak.
2023. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Inkább fordítva kérdéses.
2023. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Tudni kéne a történetet. Amikor még tanítottam belém több tanítványom is beleszeretett, de én csak egyiküket tudtam viszont szeretni. Köztünk 14 év különbség volt, amíg a tanítványom volt addig nem történt köztünk semmi, erre kínosan ügyeltem. 3 évig éltünk együtt, majd elhagyott egy másik férfi miatt aki szintén jóval idősebb volt nála. Jó emlék, de egyben jó tapasztalat is.
2023. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Igen. És ha okos a lány, kiélvezi minden pillanatát.
2023. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nálam is akkor kezdődött..
2023. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!