Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme egy lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy lehetséges jövőbeni kapcsolat miatt hajszínt váltani? Nagyon tetszik, aki kedvéért megtenném.

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem egy férfi, akit egy ismerősöm mutatott be, és párszor találkoztam vele társaságban. Be is avattam egy bizalmasomat abba, hogy tetszik ez a férfi, mert ő jobban ismeri őt. Tekintve, hogy én is és a férfi is szinglik vagyunk, kértem a bizalmasomat segítsen "keríteni".

Nagyon aranyos volt, segített is, pl. mondott rólam jókat a férfinek, hogy felkeltse az érdeklődését irántam, meg szervezett egy programot hármasban, ahonnan hamar lelépett, hogy kettesben maradjunk. Haza is kísért a kiszemeltem a program után, az egy nagyon jó nap volt. Sokat beszélgettünk, és éreztem, elkezdtem tetszeni neki.


De aztán ugyanúgy nem lett semmi több. Nem hív randizni, meg semmi. Gondoltam oké, elfogadtam, nem kellek neki, mert ha kellenék, tenne érte, hogy megkapjon, de a kisujját se mozdítja. De tudni szerettem volna az okát, mi a baj, mert amúgy éreztem, szimpi vagyok a férfinak, szinglik is vagyunk, stb.


Ráállítottam hát a bizalmasomat a témára, kértem derítse ki, miért nem akar többet? Arra tippeltem, hogy már másnak udvarol csak még hivatalosan nem jöttek össze. És azt képzeljétek el, mikor puhatolózott a bizalmasom nála, hogy tetszek-e neki, azt felelte a férfi, hogy nem. Puhatolózott tovább, hogyhogy, mert ő nagyon bír engem, stb., és azt mondta neki a férfi, ő is bír engem, de nem tetszenek neki a vörös hajúak! Szóval a hajszinem miatt!


Na most nekem festett natancsvörös hajam van, rengeteg bókot kapok rá. De úgy tűnik, pont az a személy, akitől szeretnék is bókot kapni, annak nem tetszik. Totál elgondolkodtam, befessem-e magam barnára vagy szőkére... Nem akarom megváltoztatni magam egy férfi miatt, tudom, nem helyes megváltozni... De ha tényleg ő lenne a jövőbeni férjem, akkor a kedvéért simán hordanám más színűen a hajamat. Nekem ő nagyon tetszik, simán megváltoztatnám a hajszínem, ha csak ennyi múlik, hogy többet akarjon.


Kajakra beszélt vele erről a bizalmasom, és a férfi elmondta, neki aztán nincsen ideálja, inkább a belsőt nézi mint a külsőt, de egy dolog van, és az a vörös haj, ami neki sose tetszett. Eleve semmi se tetszik neki, ami a narancssárgának valamilyen árnyalata. Szimpatizál velem, de a szóba sem jöhetek nála.


2023. jan. 30. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Máskor meg máson változtatsz azért, mert neki nem tetszik?
2023. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En a szokeket nem birom, na bumm. De a megfelelesi kenyszereseket is kerulom. Ezt a gyerekes, o lesz a ferjem dumat meg nagyon gyorsan felejtsd el. Ugy jon le, mintha meg tini lennel gondolkodasilag, de kozben a leirtak alapjan meg idosebbnek tunsz. Hany eves vagy?
2023. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már a férjed, ha egy randiig se juttok el?😂 Gondolod, hogy befested a hajad és azonnal beléd szeret? Tényleg olyan vagy, mint egy óvodás. Nem, senki kedvéért nem festenék hajat. Nem kell olyan, akinek nem tetszem úgy, ahogy vagyok.
2023. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy van értelme...

Eleve ha valakit szeretünk, akkor ne csak egy részét szeressük benne.

Másrészt: azért ez elég gyér indok. Aki ilyen szinten felszínes, hogy a hajszín miatt tuasít el egy kapcsolatot, azt jobb is hagyni a fenébe.

Hidd el, lesz még bőven férfi, aki nem csak elfogad olyannak, amilyen vagy, de imádni is fog.

2023. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkiért nem éri meg feladni önmagad. Én voltam már annyira szerelmes, hogy majdnem lemondtam a kutyámról is a pasiért…aztán elmúlt a rózsaszín köd és kiderült, hogy egy igazi szemétláda, aki végig megjátszotta magát. Áldom az eget, hogy nem adtam fel érte a kutyámat. Senki nem ér ennyit. Vagy úgy szeressen, ahogy te szereted magad, olyan hajjal, olyan alakkal, olyan “csomaggal” (gyerek, kutya, bármi), vagy engedd el és keress tovább. Hidd el, utólag nagyon bánnád. Ja és mellesleg aki szeret, az nem is kérne tőled olyat, hogy változtasd meg magad.
2023. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most befesteted. Összejöttök. Két év múlva, a rózsaszín köd felszállása után meg majd jönnek az ízlés meg gondolkodás miatti problémák. Mert akkor már nem akarsz majd ennyire megfelelni neki, hogy bármit csak neki jó legyen.
2023. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Jesszumpepi.


Ez komoly?


A bizalmasod szimplán szivat...

2023. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hajszíned a gond!
2023. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem a hajszín, ne égesd magad.
2023. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:( De ha ezt is elengedem, akkor végképp el kell engednem őt, ennyi volt... Pedig nagyon tetszik, de feladom anélkül, hogy adnék ennek az egésznek egy esélyt. Én megértem, ha valaki undorodik a narancsvörös hajtól, akkor nem akar olyan nőt magának, ez nem felszínesség, ez ízlés dolga az én szememben. Sosa találkozom olyan férfival, aki tényleg igazán tetszik, most végre akadt egy ilyen és szingli... És ennyiben marad. De értem a kommenteket is... Gyerekes és nem jó út amiatt összejönni, hogy meg kell bármit is változtatni a szerelemért... A józan eszem aszt mondja, nektek van igazatok, a szívem pedig azt, hogy őt akarom.


(Persze lehet befestetem a hajam, és ugyanúgy nem lesz semmi több, na az lesz a pofára esés.)

2023. jan. 30. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!