Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne javítani kapcsolatunkon, lehetséges-e?

Figyelt kérdés

Úgy érzem végképp tönkremegy a kapcsolatunk ha így folytatjuk tovább.

Az utóbbi hónapokban többször veszekedtünk pár dolgon, ami azóta sincs megoldva. Én még ha nehéz is hajlanék valami minimális kompromisszumra, de párom hajthatatlan. Ezt csak azért írom le, hogy értsétek az alap problémát.

Tehát a sok vita hatására elkezdtem hárítani párom szexuális közeledéseit, amik heti 1-re ritkultak. Nem direkt, egyszerűen olyan csalódott vagyok irányában hogy teljes mértékben hiányzik a vágy.

Ő erre folyton haragszik és vádaskodik, vagy maximum akkor kedves ha reméli hogy lesz valami.

Két hete még tovább romlott minden, én kértem hogy legyen legalább pár napig kedves, törődjön velem szex ellenszolgáltatás nélkül. Hiszen már alig szól hozzám, emiatt lelkileg padlón vagyok. Úgy érzékelem rosszul bánik velem. Se törődés, se beszélgetés, se közös kikapcsolódás.

Párom ellenben azt mondja azért nem törődik velem mert ő van elhanyagolva amiért nincs szex.

Szeretném megértetni vele, nőként nincs vágy bennem ha ilyen. De nem érti, csak haragszik. Mit tanácsolnátok, meg lehet még menteni kapcsolatunkat?


2022. jan. 23. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem sikerült megértenie, akkor nem is fogja!

Csak a szexért szimulálja a kedvességet!

2022. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így, neki is elmondtad? Már az is eleve szakító ok, ha megoldhatatlan problémáitok vannak! Ezek szerint minden ebből ered, borítékolható a feszültség. Az alapoknál kellene rendet tenni, hogy tovább tudjatok haladni, vagy nem fogtok tudni megoldásra jutni.
2022. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek igaza van! Sajnos eddig nem tudtuk megoldani a gondokat, mert van 1-3 dolog amit párom másképp szeretne mint én.

Csak azt nem értem ha engem ez ennyire megvisel, ő miért olyan mintha mi sem történt volna ha szexre kerülne a sor. Bezzeg egyéb dolgok (kedvesség, törődés, beszélgetések) neki sem megy velem.

2022. jan. 23. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
őszintén, minek vagy egy ilyen emberrel? azért kedves, törődő, mert szexet akar, ha nem kapja meg, akkor meg hisztizik? te meg semmibe sem veszed magad, mert hagyod. és ha beteg lennél és nem tudnátok szexelni hetekig? akkor feljogosítva érezné magát arra, hogy félremenjen? mégis mi az istent szeretsz te ebben az emberben? jaja gondolom, minden másban ANNYIRA TÖKÉLETES... ne haragudj, ez egy vicc, ez nem kapcsolat. a második ilyennél kihajítottam volna a francba, nyomassza az édesjóanyukáját
2022. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as Mik ezek a dolgok?
2022. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazad van 4-es. Vannak jó tulajdonságai, mostanában nekem legalábbis több a rossz. Ha úgy lennének a dolgok ahogy ő szeretnék akkor semmi baj nem lenne azt mondja. Jól mondod, félek is ha nagyobb betegségem lenne mi lenne. Mert párom eléggé szexfüggő. De emellett becsületes, nem félremenő típus. Leginkább azt nem értem miért nem érti hogy a követelőzésével és haragjával még rosszabb lesz minden. El is magyaráztam neki hogy előbb bánjon velem kedvesen, törődjön velem. De ez egy ördögi kör, neki csak úgy megy ha megkapja előtte amit szeretne. Sokszor nem tudom én vagyok a hibás nőként, vagy mégis ő.
2022. jan. 23. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, mert sajnos nem szeret. Ne haragudj, hogy így leírom, de azok alapján, amit írtál, én ezt szűröm le.
2022. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5-ös mik ezek? A nagyobb probléma már maga a szex gyakorisága, bár mostanában párom már a heti 2-3-al kiegyezne. Aztán ott vannak a nagycsaládi rokonlátogatásai. Szüleinél 8, olykor 15 ember gyűlik össze, én nem akarok menni. Nem bírtam soha a nagy társaságot. Párom viszont elvárja hogy menjek. Ezen is vitázunk ha következik egy újabb látogatás.

A háztartási munka szerinte a nő dolga. Én szeretném ha megosztanánk.

Én soha nem iszom alkoholt, ő igaz visszafogja magát miattam, de elég gyakran inna valamit. Hát ilyenek a nagyobb vitáink.

Szerinte ha alkalmazkodnék hozzá semmi baj nem lenne.

2022. jan. 23. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem hiszem, nagyon sok sebből vérzik, ahogy leírtad. Semmibe nem vagy nézve, és a szex a legkisebb gond.
2022. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"ha alkalmazkodnék hozzá semmi baj nem lenne."

Vagy ha ő alkalmazkodna hozzád.

Vagy ha külön-külön azt csinálnátok, amit akartok!

2022. jan. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!