Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 32F-19/L ilyen korkulonbseggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32F-19/L ilyen korkulonbseggel lehetseges a komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 10:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
definiald minaz h komoly
2022. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Noren1989 ***** válasza:
64%

Elenyésző rá a sansz.


Ha a férfi elmaradott, a nő meg jóval érettebb a koránál, együtt maradhatnak akár hónapokig, évekig is.

2022. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%

A nagyszüleim 1956-ban úgy házasodtak össze, hogy nagypapám 32, nagymamám 22 éves volt. Előtte két évvel ismerkedtek meg. Utána volt egy 46 évig tartó normális házasságuk. Nem falusi parasztok voltak, nagypapám főkönyvelő volt, nagymamám bankban dolgozott.


A szüleim között 7 év van, ők akkor találkoztak, amikor 28 és 21 évesek voltak.

2022. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Lehet.
2022. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
kolléganőm 36 a férje 49, évek óta együtt vannak, gyerek is van.
2022. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
Lehetséges ha egészségesen vágtok bele. Nem az elvárások és félelmek miatt. Nekem volt hasonló ami nem működött de a mai fejjel már működtetnek. Bánom, hogy akkor még nem álltam készen erre, most már rajtam nem múlna.
2022. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit sok..
2022. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
ha a lány nem csak eljátssza megfelelési kényszerből a komoly felnőtt nőt ha nem valóban érett gondolkodású.Amit én tudok amíg a tini hormonok tombolnak egy nőben addig azt az elsöprő komoly gondolatatokat megbénító ,mámoros , szenvedélyes érzést szeretné megélni, és ha ez kifogy belőle akkor tovább megy.. Ez is amolyan a kiélési korszak része, 1-2 talán 3 évig kitart .. Az ő számára külsőleg az a 3 év nem fog változtatni semmit, de 30 év felett beindul az öregedés . Ha a célod egy szép élmény az életedből akkor vágj bele, ha 10 évekre tervezel gondold át. Egy érett felnőttben a csalódás komolyabb sérelmeket hagy mint egy tini korszak végén járó emberben.
2022. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

19 évesen ki tini? Én annyi idősen kezdtem a másodévet egyetemen, mellette dolgoztam diákmelóban, illetve egy akkor 3 éves kapcsolatban voltam épp.


Bírom, hogy kor alapján kategorizálnak mindenkit azok, akik nem kaptak elég komolyam vehető nevelést és gyerek fejjel kellett a huszonéves korukba menniük. Nem minden "tini" össze-vissza dugni akar (amit más szóval kiélésnek szoktak hívni).

2022. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9. Te sem olvastad el rendesen, de te már több mint 10 éve diplomáztál , más világ van. A tini kor 21 éves korig tart,az emberek többsége lassabban érik.
2022. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!