Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezeled ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeled ha a párodnak tartania kell a gyerek miatt a volt feleségével a kapcsolatot? Van ami zavar?

Figyelt kérdés
Nekem az nagyon fura hogy ha a gyerekkel beszél kihangosítva akkor hallom a hangját, és ha itt a gyerek mindennapi téma az anyja, mivel a gyerek mindennap felhozza, ezt hosszú távon lehet bírni?

2023. febr. 13. 08:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%

Ha zavar az, ami evidens, amit készen kaptál, aki róla leválaszthatatlan és elválaszthatatlan, akkor keress magadnak olyan párt, akinek nincs gyereke.


Undorító, hogy az előző házasságból gyerekes férfi új nőinek az az elsődleges, hogy eltakarítsák a gyereket az útból, s szakmányban vernyákoljanak, mert annak a gyereknek anyja is van, sőt, mert az apjának fizetési kötelezettségei a gyerek nevelése, eltartása, taníttatása stb. érdekében.


Válassz mást magadnak.


Egy elvált apuka, aki nem tűr meg maga mellett a gyerekét kiszorítani akaró kakukkmadarat. Az ilyen barátnőnek elmegy, élettársnak, feleségnek nem. Első ilyen nyavalygásra már két jelölt repült.

A gyerekem úgy hozzám tartozik, mint a két szemem, kezem, lábam, az életem szerves része, a személyiségemből kitéphetetlen, hogy apa vagyok, és először apa, másodsorban férfi, akinem társ kell. De nem bármi áron.

2023. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Jav.: akinek társ kell
2023. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nekem nem a láthatás vagy a gyerektartás fizetése ami zavaró, külön kasszán vagyunk, semmit sem sajnálok a gyerektől, szeretem és ő is engem, én azt a részét kezelem nehezen hogy az exfeleség hangjat mindig hallom mert kihangosítva megy a telefonálás, illetve a gyerek mindennap felhozza az anyját, és a páromat is sokszor hívja a volt feleség hogy jól van e a gyerek, mikor 2-3 napot itt van két hetente, de akkor hozza el apuka amikor megbeszélik, ebbe sem szólhatok és szólok bele, pedig engem is érint, sokszor volt hogy a hétfon is maradt a gyerek mert szeretett volna én pedig romantikus programot terveztem a párommal
2023. febr. 13. 08:53
 4/33 A kérdező kommentje:
Illetve ez a válasz nem segített semmi tipp nem volt benne, ezt az új társnak igenis nehéz elfogadni ha ő nem vált el és nincs gyereke, itt nem lebaszni kell egyből az embert, és bele keverni más témàt, hanem meghallgatni és ha tudunk akkor segíteni, főleg ha valaki olyan írja akinek az új párja ilyen nehézségekkel kell megküzdenie, ezt az ősanya, ősapa, stílust nem tudom hova tenni, egy kis türelem és megértés csodákra képes
2023. febr. 13. 09:05
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem bírod, ne kezdj gyerekes pasival
2023. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

És olyan opció nincs hogy a másik fél kicsit elfogadóbb és meghallgat? Vagy ha engem valami bánt akkor megpróbál segíteni? Mindent csendben kussban nem lehet tűrni, mert ilyen ember nincs, szeretem a párom és a gyerekét is,

Ez a ne kezdj gyerekessel, vagy nem vagy elég érett a feladathoz duma, akkor ezek az emberek ne csodálkozzanak ha egyedül maradnak, mert mindenkit elüldöznek maguktól

2023. febr. 13. 09:19
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem lenne kihangosítva, az lenne a bajod, hogy “a hátad mögött beszélgetnek”.

Ezt a csomagot kaptad, elfogadtad, viseld intelligenciával.

A gyereknek kell a köldökzsinór majd kinövi.

2023. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Mégis, milyen opciót képzelsz el?


Megtiltod, hogy a 2-3 nap alatt a gyerek beszéljen az anyjával?


És mitől foszt meg az által, hogy beszél vele?

Tán csak nem képzeled, hogy hozzád igazítja anya és gyereke, hogy mikor beszélhetnek egymással, amikor a gyerek igényli?


Vagy megszoksz, vagy megszöksz.


Aki nem tud alkalmazkodni a gyerekhez, az keressen magának gyerektelen társat.


Ne aggódj, nem maradnak egyedül a gyerekükhöz ragaszkodó apukák. Találnak maguknak intelligens társat.

2023. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan mindennap kiírod ahelyett, hogy szakítanál?! Keress korban hozzád illőt annak nem lesz gyereke te nyomorult szar
2023. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Majd jön a közös baba és akkor én is átmegyek lehet ősanyába és akkor majd lehet nekik sem fog tetszeni egy két dolog, ahhoz meg majd nekik lehet szó nélkül alkalmazkodni, vagy akkor lehet tőlem is elválni,
2023. febr. 13. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!