Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezeled ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeled ha a párodnak tartania kell a gyerek miatt a volt feleségével a kapcsolatot? Van ami zavar?

Figyelt kérdés
Nekem az nagyon fura hogy ha a gyerekkel beszél kihangosítva akkor hallom a hangját, és ha itt a gyerek mindennapi téma az anyja, mivel a gyerek mindennap felhozza, ezt hosszú távon lehet bírni?

2023. febr. 13. 08:30
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó nagyon sokat segítettél nekem, ezt még jó párszor átfogom olvasni
2023. febr. 13. 15:10
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

Sikerült megint szépen kioktatni a kérdezőt. Alapból én is azt mondanám, hogy nem kell gyerekes pasival kezdeni, de itt ez már megtörtént. Nem tudjuk megválogatni, kibe szeretünk bele. Az elején mindenki azt hiszi, hogy menni fog, nem méri fel igazán, hogy ez mivel jár. Ez csak később derül ki, amikor már nyakig benne van az egészben, és mindig több és több zavaró tényező kerül elő. Nem tudom, ez ugyanaz a kérdező-e, akinek a kérdéseit már hetek óta látjuk, de sajnos neki sem tudok megnyugtató választ adni. Az igazi megoldás az lenne, hogy kilép a kapcsolatból, amit nyilván nem akar, különben nem írt volna ide.

N

2023. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
32-es: Sajnos egy gyerektelen férfi mellett is derülhetnek ki később zavaró tényezők amiket a kapcsolat elején nem gondoltunk volna a rózsaszín köd miatt, nem véletlenül sok a válás is. A gyerektelen férfi sem garancia arra ,hogy vele minden tökéletes lesz, hiszen nincsen tökéletes kapcsolat, mindenhol lesznek megoldandó problémák vagy amik fejtörést fognak okozni. Legyen szó anyagiakról, közös jövőről való gondolkozás, csajozás és flörtölés a nő háta mögött, állandó haverozás, bulizás stb. Azért gyakori kérdéseken is lehet dögivel olvasni megcsalós, másnak írógatós, fizetni semmit nem akaró pasikról. Persze tisztelet a kivételnek, ezt csak úgy általánosságban írtam. És ahogy te is írtad az ember nem tudja megválogatni kibe szeret bele. Viszont ha már így történt ki kell hozni a lehető legtöbbet az adott szituációból nem pedig megfutamodni ,mert mással sem biztos ,hogy jobb lesz és az sem biztos ,hogy ott nem lesznek a kérdezőnek más jellegű problémái a férfivel. Sajnos tapasztalatból mondom ,mert az előző páromnak igaz nem volt gyermeke de a haverok, focimeccs és minden más előbbrevaló volt nálam pedig állítólag szeretett engem, dolgozni nem akart, amíg én reggel 6-kor indultam munkába ő még javában alukált, így hiába is volt alapjáraton jó ember és jó képű srác hosszútávon nem tudtam vele mit kezdeni, közös jövőt meg főleg nem tudtam elképzelni vele. :D
2023. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!