Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan csajjal lehet jövőm aki nem biztos hogy volt szerelmes valaha? Igazábol èn is azt veszem èszre hogy nagyon rideg semmi bók semmi kedvessèg semmi. Szerintetek van èrtelme randizgatni vele? Jah igen a sexxel meg várni akar mert

Figyelt kérdés
Nem akarja elkapkodni elmondása szerint. De keres minden nap. Nem èrtem. Azt hittem szűz de nem az. Nem kapom tőle a jeleket hogy gyere kúrj meg vagy hogy szeretne vagy kedvelne csak rám ír hogy mizu. Nem èrtem

2023. febr. 13. 18:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah azt is hozzá tennèm hogy elmondása szerint soha ismètlem soha nem költözött össze a párjával mèg. De volt hosszútávú kapcsolata.
2023. febr. 13. 18:43
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy elmebeteg?
2023. febr. 13. 18:43
 3/15 A kérdező kommentje:
Xdd
2023. febr. 13. 18:43
 4/15 A kérdező kommentje:
29 èves a csaj
2023. febr. 13. 18:43
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem barátnak akar vagy havernak de mikor így beszèlek vele mint egy haver akkor rámszól hogy ezt ne csináljam
2023. febr. 13. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt hívják ismerkedési szakasznak. Tudom, hihetetlen, hogy nem akar egyből mindenki k.urni.

Amúgy te bókolsz vagy csak elvarod?

2023. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért is feküdne veled össze, amikor úgy tűnik csak arra hajtasz? Remélem nem ad neked.
2023. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lassan 2 hónapja ismerkedünk de egy kib..ott bókot nemkaptam tölle nekem kell mindig minden programot kitalálni magától sosem jut eszèbe hogy valami romantikus törtènjen semmi holnap valentin nap ès kb annyit írt hogy nem követi ezt a hagyományt meg nem is èr rá. Nem nem a baszásrol van szó hiszen ha arról lenne akkor már hagynám a fenèbe. Próbálok vele minèl kedvesebb ès oda adóbb lenni de nèha meg bunkesz hogy ne higgye hogy oda vagyok èrte. Szoval az arany közèp út. De semmi olyan magatartást nem tanusít hogy amugy kívánna vagy bókolna vagy egy icike picike èrzelem lenne ha meg mongja akkor kb úgy kell már kicsikarni belőle azzal a dumával hogy nem èrzem hogy kellenèk
2023. febr. 13. 19:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe!
2023. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Fontos a lány mert tetszik. Szeretnèk vele lenni programozni elmenni táncolni vörösborozni mozizni összebujni jókat enni stb stb . De ő egyszerűen nem olyan. Lehet hogy taktikázik nemtom de mostmár így 2 hónap után kezd nagyon fáradt szagú lenni az egèsz pedig isten a tanum nagyon sok pènzt elbasztam vacsorákra . De olyan program mèg nem volt amit èn akartam
2023. febr. 13. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!