Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszatérhet még a szerény/érz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérhet még a szerény/érzelmes “önmagához”, ha hirtelen ennyire elszállt magától/arrogáns lett?

Figyelt kérdés

16 éve ismerem a férfit, (26/l) általános iskola közepe óta legjobb barátok voltunk, 5 éve egyetem (jogi) elején jöttünk össze. Mindig is egy nagyon szerény/érzelmes fiú volt, a legnagyobb titkainkat bíztuk egymásra, mindig elmondta az érzéseit (nagyon önbizalomhiányos volt, félt, hogy nem szeretik; igaz barátokat akart és élete célja volt, hogy megtalálja az igaz szerelmet)

Sajnos nagyon sérült lelkileg, mert a szülei kiskora óta kb. nem foglalkoztak vele, semmi szeretet nem kapott és iszonyatosan vágyott rá. Emiatt minden vágya volt, hogy egyszer ő is népszerű/menő srác lehessen, figyeljenek fel rá a nők, beszéljenek róla, magas presztizsű állás legyen stb.


Egyetem elején bevallotta, hogy már évek óta szerelmes belém, megmutatta, amiket rólam írt leveleket az évek alatt. Én is mindennél jobban szerettem őt, összejöttünk. 3 évig minden csodásan ment. Én elég népszerű lánynak számítok, így mindent megtettem, hogy segítsek neki is barátokat szerezni. Lett is egy baráti társaságunk és nem volt kérdés, hogy ketten együtt képzeljük a jövőt, kész tervünk volt. Csak ő bekerült a hallgatói önkormányzatba és onnantól több figyelmet kapott, elkezdtek iránta érdeklődni, és megcsalt egy nagyon magas beosztású ember lányával. Teljes ruhatárat váltott, csak márkás cuccokat hajlandó hordani, de még a stílus is teljesen más. Nem beszél már az eddigi barátainkkal, hanem “magasabb körökben” mozog. (Lány társasága és szülei.) Elit helyekre kezdett járni.

Nagyképű lett, arrogáns, lenéző, és összevissza hülyíti a nőket. Úgy érzem elszaladt vele a ló, megkapta azt a figyelmet, amire gyerekkora óta vágyott, engem pedig eldobott. Visszatalálhat még az igazi önmagához?



2023. febr. 16. 19:30
 1/6 A kérdező kommentje:
És érzéketlen is, önzővé vált, pedig az egyik legalázatosabb, legmélyebb érzésű ember volt, akit valaha ismertem
2023. febr. 16. 19:32
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Valami óriási pofon az élettől helyre billentheti, te biztos nem.
2023. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Engedd el, lépj tovább és ne is kövesd a további életét!

Magadnak teszel ezzel szívességet.

2023. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogászként írom, hogy kerüld olyan messzire, amennyire csak tudod.


Engedd el, ne foglalkozz vele. Diplomázás után feltehetőleg még pökhendibbé válik majd és az idő előrehaladtával, mivel nincs egy egészséges énképe, csak még rosszabb lesz, hogy palástolja az ilyen-olyan komplexusait (pénz, karrier, nők, stb.)


Gondolj Magadra és az egyedüli céljaira, tanulmányaidra. Fel a fejjel!

2023. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nagyot koppan, majd rájön, hogy nem minden a külsőség és a népszerűség, ő valójában nem is erre vágyott és ettől megváltozhat. De ez nem garantált és még ha meg is történik, lehet 10 év múlva. Neked erre nincs ráhatásod, próbálj meg túllépni rajta.
2023. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most próbálja pótolni azt, ami eddig szerinte hiányzott az életéből. Elég erőteljesen túlkompenzál... Viszont kérdéses, hogy sikerül-e ezen túljutnia, vagy neked érdemes-e addig várnod, amíg ez megtörténik.
2023. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!