Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire patkány? Minek lehet ezt vélni?

Figyelt kérdés

Adódott egy párkapcsolatom ami már nincs röviden tömören minden jó volt, elhitettet velem mindent hogy így úgy szerelem, én voltam a 2. Kapcsolata az első nagyon rossz volt neki amiket mesélt róla, olyanokat mondott nekem vegre megmutattam neki miazaz igazi szerelem, vagy szeretve lenni lett vegre onbizalma stbstb... Majd jött egy bizonyos december elején amikor mint kiderult megcsalt.. hivatalosak voltunk egy szilveszteri bulira, ahova én költöttem az italok 80%-át + a helyet is mindent, szépen le is csengett majd csak így spontán szakított velem Január 2.an hogy nem bírja nem érzi jól magát, és 1honap múlva derült ki hogy megcsalt, és olyanokat irkált meg utanna hogy ez neki sokkal jobban fájt mint ahogy most nekem fáj,

Miez ha nem kibaszás? Mikor megadsz neki mindent szerelemben is mindenben, és csak úgy hátba szúrnak? És még utanna ő rosszabbul érzi magát? És mint kiderult azért nem szakított utanna miután megcsalt, mert tudta fizetni fogom az egészet..



2023. febr. 21. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Semmi köze ennek a pénzhez. Kár, hogy nem ismerted jobban, valószínűleg azért nem vetted előbb észre, hogy baj van.
2023. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Krvára nem tudtok ismerkedni! Annyira akartok valakit, hogy igazábol ti bsztok ki önmagatokkal. Aztán így is házasodtok, majd jön a sírás hogy megcsalt, lelépett! Érdekes, bennem 24 éve miért nem csakódott a feleségem? Bár, nem is feküdt le velem csak 5 hónap után, én meg hogy a fenébe bírtam ki odáig? Kérdező! Valld be, fogggggalmad sem volt kinek tetted szét a lábad napi rendszerességgel. Nyugi, ez a pojáca sem volt férfi, tagadd is inkább le hogy közöd volt hozzá!


Nekem a mai napig azt mondja a feleségen, hogy a szavak súlytalan dolgok, az számít hogy ki mit cselekszik. Nincs igaza?


Tudod... Blablabla... Te mutattad meg mi is az igazi szerelem... Blablabla... Ó te vagy a tökéletes... Blablabla... Filléres kamudumák a bugyidba vezető úton.


Ne legyél már filléres nő, ezt tanácsként mondom!

2023. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet én rontottam el hogy nem írtam a végére hogy 21/f, Bár furcsa hogy ebből azt szűrted ki kedves 2-es hogy lány vagyok :D
2023. febr. 22. 01:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó kiscsillag rengeteg patkány van a világon még ezen kívül is. Majd megszokod, aztán idővel megtanulsz szelektálni köztük.
2023. febr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2


Az is jó kapcsolat, ami jatszmazasra épül.

Van olyan, hogy egy ejszakasbol lesz komoly és bizony olyan is, ahol 3-4 hónapig várnak a szexszel, de a pasi lelép. Nem lehet ilyen könnyen ezt skatulyázni.

2023. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En huztam ki a paromat a szarbol, szo szerint.Nelkulem bortonben lenne. Megis megcsalt, elhagyott. Egy fel eves gyerekkel. Nekem pszichologushoz kell mennem, mert nem tudom feldolgozni.
2023. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!