Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a főnökömbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a főnökömbe, mit tegyek, mással is megtörtént?

Figyelt kérdés

A fönököm egy nagyon jólelkű, imádnivaló, segítőkész ember. Legalábbis én ezt így gondolom.

Az a "problémám", hogy van neki valakije, és ugye vele is szokott találkozni. Mindig azt mondja legyek türelemmel, náluk üzleti dolgok is vannak a háttérben. Teljesen felőröl már, mert nekem érzelmeim vannak. Titokban kell tartani mindent. Munkahelyet nem hagyhatom ott, vmiböl élnem kell. Köszönöm, aki ír és nem elítélő választ fog írni.


2023. febr. 27. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Naíva level 100. Egyrészt, hogy mással is együtt van... legalább annyi lenne benned, hogy megmondod, hogy rendben, addig ti nem találkoztok, amíg van neki más. De mondjuk utána is, nem látod, hogy mekkora mocsok, ha ő így játszmázik veled? Maybe egy átlag főnök pszichopata aki ezt élvezi, hogy elragadó, több nőt maga mellett tart, azok meg csak sírnak amíg nem realizálják, hogy sose lesznek ők az elsők és kivételesek... aztán is lelkiismeret furdalás nélkül odébbáll, te meg majd felmondhatsz megsemmisülten...
2023. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi... Elgondolkodtató...
2023. febr. 27. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

"jólelkű, imádnivaló, segítőkész ember"


Az ilyet nem nice guynak hivjátok meg incelnek?

2023. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Hat keszulj fel hogy a fonokokert sorban allas van
2023. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én onnantól kezdve lemondanék vele a komolyabb tervekről,hogy tudnám:van valakije...és békén hagynám.Elsősorban önmagam védelmében,mert nem akarok lelkileg sérülni.

A többi dolog számomra kevésbé fontos tényező,tehát főnök-beosztott között is simán lehet őszinte szikra vagy érzelem nyilván.Viszont ebben a helyzetben ez mellékes.

Írom mindezt úgy,hogy nekem is bejön a főni,de tudom a határokat, ezért elkerülöm, három lépés...

2023. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ötös, köszönöm.
2023. febr. 28. 07:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jólelkű lehet, ha egyszerre több nővel kavar és titokban kell tartani, mert lebukna.


Keress mást, avagy fogadd el csak dugópajtik vagytok és sokadik vagy a sorban.

2023. febr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tök jó amikor nő létedre egy lábtörlőt csinálsz magadból, meg egy g*ciputtonnyá válsz. De azért rajongj érte, hátha a másik nő mellett neked is szorít egy kis időt.
2023. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Hagyd ,hogy megdugjon ,utána sírj
2023. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de jó hülyére vesz, és te hagyod.
2023. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!