Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt veletek, hogy mástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek, hogy mástól szerettetek el valakit, vagy ti hagytátok ott másért a párotokat? Esetleg a kettő egyszerre?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Az exemet a páromért hagytam el.
2023. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Mindketten házasok voltunk, egymás miatt váltunk el. Nem bántuk meg.

N

2023. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elszeretni.... 😂 Egy boldog kapcsolatból ilyet nem lehet. Mikor értik meg már ezt az emberek?! Érdekes nekem sok férfi udvarolt, de soha eszembe sem jutott, hogy mással kezdjek. Egy embert akkor lehet elszeretni amikor már meghalt a párja iránt minden érzés. És csak élnek... Mert úgy kényelmesebb.
2023. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismerkedtem a férjemmel, akkor még benne volt egy se veled se nélküled kapcsolatban. A csaj félrekefélt rendszeresen, a férjem mindig megbocsátot neki. Azt hitte, hogy minden rendben van a kapcsolatukban, full nyeregben érezte magát a csaj. Aztán a férjem irántam komoly érzéseket kezdett táplálni. Nagy meglepi volt csajnak, amikor közölve lett vele, hogy tipli van, mert megismert valakit. Állítólag hatalmas veszekedés volt belőle 5 éve. Szóval nem "elszerettem", mert alapvetően is egy döglött kapcsolatban volt benne és csak a végét nem mondták ki. Bűntudatom nincsen, pedig anno a csaj azt hangoztatta, hogy ugye velem csalta meg őt. Mi azóta összeházasodtunk, tavaly megszületett a babánk is.
2023. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!