Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
3évet voltunk együtt. Voltak jó és rossz pillanatok. De mindent átvészeltünk. Egészen február végéig. Hétfőn még találkoztunk másnap eltűnt örökre az életemből. Iszonyúan fáj már eltelt egy hónap és még mindig a miértekre keresem a választ. Nem keresem mert van büszkeségem nekem is. De fáj nagyon főleg hogy hirtelen visszajelölt két lányt akikre féltékeny voltam. Én máig nem tettem meg ezt pedig ő is kérte pár srácnál hogy töröljem. Mièrt lépett ki indok nélkül az életemből😭
2023. márc. 20. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem értem. Ha szakított veled akkor nyilván meg is indokolta. 3 év után azért illene. Nem történt ilyen? Fogta magát és többet nem írt, nem hívott?
2023. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak te nem ismered az indokokat, ő pedig volt olyan gerinctelen, hogy nem osztotta meg veled. Ne keresd a miérteket, nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.
2023. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De hogy érted hogy eltűnt? Nem is mondott semmit? Vagy szakított veled és utána? Bocsi de nekem nem egyértelmű
2023. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"De fáj nagyon főleg hogy hirtelen visszajelölt két lányt akikre féltékeny voltam."


Szerintem csajozik.

2023. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pontosan semmit nem mondott többet nem írt nem hívott. Voltak viták de mindig mindent mehbeszéltük ezért nem értem mi történt most. Nem volt semmi előzménye hogy erre készülne előtte nap még találkoztunk este beszéltünk aztán a következő naptól nem őrt nem keresett és azóta sem
2023. márc. 20. 19:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Könnyebb neki úgy, nem akar(t) többet sz@rozni veled.
2023. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért 3 év után ez ritka szemét undorító patkány viselkedés volt tőle. Nem gond, ha az egyik fél szakítani akar, de azért az alap dolog lenne, hogy megmondja a másiknak személyesen, hogy nem akarja már folytatni vele. Így nem is csoda, ha annyira megviselt
2023. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Liánozott nője van.kulonben nem szívodna igy fel. Minimum beszélne még veled
2023. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem annyit megillettem volna hogy azt mondja más kell

Az is biztos fájna de ez rosszabb így

2023. márc. 20. 20:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor meg inkább nem akarnál róla tudni. Kapaszkodsz a semmibe. Akármilyen nehéz lépj túl rajta, mert nem érdemli meg még egy picit sem, hogy miatta bánkódj.
2023. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!