Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar szakítani?

Figyelt kérdés

Az ékezetek hiányát kérlek mellőzzetek amennyiben előfordul.


Szóval a barátnőmmel én tegnap szakítani akartam, sokat igyekeztem az utóbbi időben,ezt ő is mondta korábban. Miután elmondtam neki,h szakítani akarok tegnap sírt meg dühös volt én egész éjjel ott voltam nála és felhozta azt,h velem elképzelhotnek tartja,h gyereket szeretne(eddig nem akart). Ma reggel elakarta mondani,h szerelmes belém, de nem tudta, mert mittudomen miért ezért üzenetben küldte el. Az én meglátásom szerint, érzelmileg zsarol(racionálisan most tudok gondolkodni, a sírás engem végtelenül leblokkol). Summa summarum elerte,h szombaton újra beszéljük meg eloben a dolgot és amikor elbucsuztunk,akkor is mondta h ugye találkozunk szombaton meg könnyezett. Én nem szeretem őt most vált igazán világossá a számomra és nagyon nem akarom újra ezt a zsarolással teletuzdelt sírást nézni. Mekkora szemétség,ha írásban leírom neki végtelenül egyértelműen,hogy én nem akarok tőle semmit sem és találkozni sem akarok többet. Attól félek,h ha eloben ott vagyok,akkor megint megsajnalom.


Én f/30 ,ő n/35


Nagyon gaz lenne,ha szombat reggel írnék neki egy hosszabb és igényes üzenetet,miszerint én ezt nem akarom? Hogyan fejezzem ki az,h végleg vége?


Köszönöm a hozzaszolasaitokat,kérlek jelezzétek a nemeteket és eletkorotokat is.



2023. márc. 23. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy akkor meg azon lovagolna, hogy üzenetben szakítottál vele.


Vegyél erőt magadon, és mondd meg neki személyesen, hogy nem érzel iránta úgy.

2023. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Aki szakitani akar az nem beszélgetni akar hanem szakít, pakol feloltozik es elmegy. Es nem beszélgetni akar a problémákrol hanem lezarta befejezte végzett az egésszel.

Es elmegy vmi haverjával bulizni vagy akármit csinalni élni az életét.

A masik szama törölve, idegen lett viszlát.


EZ a szakítás.

Nincs olyan h szakítani akarok meg akartam, meg szakítunk már 5.napja.


Behekntem felállok elmegyek. Kész.

2023. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

*bejelntem felállok elmegyek. Ez a szakitás.


Minden más a problemakrol valo beszelgetés ami viszont szakitással már aktualitását vesztette és tárgytalan!

2023. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne szombat reggel írj neki, mert ő addig még reménykedik, hogy megesik rajta a szíved a szombati találkozón.

Ha írásban akarod, akkor ma. Mielőbb, annál jobb.

N46

2023. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteld meg annyira, hogy szemtől szemben közöld vele...
2023. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami pánikcselekvés lehet a nő részéről, mivel 35 éves, gondolom beijedt hogy vagy most szül vagy kifut az időből.

Lehet hogy mindegy is lenne neki hogy milyen a kapcsolatotok, csak most gyorsan legyen gyerek. Erre így biztos nem lehetne egy hosszabb távú jövőt alapozni, főleg ha már te is úgy érzed hogy nem szereted.

A sírás részéről egy kétségbeesés, mert már nincs más eszköze arra, hogy maga mellett tartson.

Szakíts vele személyesen vagy írásban, amit te biztosabbnak érzel, de minél hamarabb, minél egyenesebb módon úgy, hogy ne legyen mellébeszélés, meg hitegetés hogy majd talán egyszer később még lehet valami köztünk.....

Nem kell a pátyolgatós szöveg, mert reménykedni kezd a másik fél.

Ne hagyd hogy érzelmileg zsaroljon, legyél vele egyértelmű és konzekvens.

2023. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen azért szebb lenne, mint írásban.
2023. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De én már egyszer marmint tegnap,szakitottam vele szemelyesen, csak addig zokogott,amíg elbizonytalanodtam.
2023. márc. 23. 15:08
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne bizonytalanodj el. Aki szakítani akar, az szakít. Nem kell hozzá közös megegyezés.
2023. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Es ha eloben szakitok vele, akkor total kiakad és elkezd sírni,akkor én vigasztalja,vagy jöjjek el? Mit csináljak akkor?
2023. márc. 23. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!