Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm időt kért a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm időt kért a kapcsolatunkban az mit jelent? Kérdeztem szakítani akar e azt mondta nem csak valamiért idő kell neki .

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolat nagyon félek hogy elveszítem nem akarom elveszíteni szerintetek most ne is keressem? mert ha keresni fogom azzal csak rosszat csinálok? és egyáltalán fog majd keresni ?
2017. aug. 29. 10:47
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
és még azt szeretném meg kérdezni hogy mindenhol tiltotta magát fb meg minden ilyen helyről ez is miért van?
2017. aug. 29. 10:49
 2/47 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnánk ezt mi innen megmondani? Sajnos fogalmunk nincs. Ha van lehetőséged beszélni vele, akkor ezeket a kérdéseket neki tedd fel. Ha nincs, akkor várd meg, hogy jelentkezik, és utána beszéljétek meg.

A tanulság az, hogy többet kell kommunikálni. Amikor ilyen dolgok történnek, akkor mindig van a háttérben valami, aminek már rég ki kellett volna derülnie.

2017. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
igen és én is csak ezt mondtam neki hogy valami van a háttérbe mert hirtelen egyik napról a másikra ezt nem csinálja senki .
2017. aug. 29. 11:07
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Ne várd meg míg ő jelentkezik.

Jogod van tudni miért akar időt a kapcsolatotokban.


Ehhez ragaszkodj és kérj választ a szünetelésre.

2017. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
első kérdésem mindjart az volt meg e csal azt mondta soha nem csalt meg senkit és nem is fog szóval nem tudom de én már sírni nem fogok az is biztos .
2017. aug. 29. 11:08
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Félre akar b..
2017. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az idő kérések mindig csak idő húzások.Legtöbb esetben szakítás a vége.A barátnőd elbizonytalanodott a saját érzéseiben.Az sincs kizárva találkozott valakivel, aki felkeltette az érdeklődését, és biztosra akar menni, nem csinál rossz cserét, ha megpróbálja vele...addig téged talonban tart, ha mégsem jön össze.Kapcsolatfüggő a csaj valószínűleg, ha tényleg ez van a háttérben.Én nem asszisztálnék a helyedben ehhez.Oldja meg a te hitegetésed nélkül.Kalap-kabát rá.Ne nézze a másikat hülyének.
2017. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Hadd fordítsam le, láthatóan nem érted. Egy ilyen hirtelen "Időre van szükségem, de nem tudom elmondani miért = "Megismertem valakit, aki jobban kellene, mint te, de még semmi sem biztos, ezért megtartalak talonban, ha esetleg nem jönne össze".
2017. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezt az időt kérek dolgot. Szerintem ez azt jelenti, hogy mással akar ismerkedni, esetleg szexelni, hogy kipróbálja milyen mással, összehasonlításképpen, és ha nem jobb, akkor visszamenne hozzád. Én ezt így értelmezném, és le is zárnám a kapcsolatot. Illetve először megpróbálnám megbeszélni vele, ám ha ragaszkodik a time out-hoz, akkor végleg szakítanék. Persze már az is sokat mondó, ha valakinek az időkérés egyáltalán megfordul a fejében...
2017. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
akkor meg mondja meg nyíltan és kész akkor legalább nem fogok ezen agyalni .
2017. aug. 29. 11:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!