Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak, akik racionálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik racionálisan választanak párt?

Figyelt kérdés
Léteznek olyan férfiak 30 fölött, akik már családot szeretnének és racionálisan választanak maguknak párt? Tehát racionálisan nézve jó anya lesz, jó feleség lesz, jól tudunk együttműködni, az életterveink passzolnak, a világlátásunk és értékrendünk is passzol, okos és céltudatos a nő, jó munkával, házias, jó a szex, brutál erős a vonzalom és kémia. PLusz hogy még szép is ez a nő, lehet vele mély beszélgetéseket folytatni, ugyanakkor jó a humorérzéke is. Tehát tegyük fel, racionálisan főnyeremény a csaj, de a férfiban nem igazán alakul ki a szerelem érzete. Tehát a kémia megvan, de a szerelem nincs. Ennek így van értelme? Van oylan férfi, aki ezzel megelégszik?
2023. márc. 23. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen nincs hogy mindenben megfelel és vonzó is és mégsem szereti.

Akkor mégsem felel meg valamiben.

2023. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Most le leszek pontozva, de amit leírtál, az jóval nagyobb főnyeremény, jóval többet ér annál, mint hogy másfél évig szerelmes vagy, aztán amikor leesik a rózsaszín szemüveg, attól kezdve nem látsz semmit a nőben és azt kérdezgeted magadtól, hogy mi a francnak van ez itt melletted.

Ezek az értékek azok, amikkel hosszú távon lehet valamit kezdeni.

Voltam én már olyan szerelmes, hogy két hétig alig bírtam enni, aztán hamar kiábrándultam, miután rájöttem, hogy milyen ember.

A szerelem max. két évig tart, arra nem lehet egy életet alapozni.

2023. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Legtöbben így választanak.
2023. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Racionálisan nem akarnak családot.
2023. márc. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi így választ feleséget, csak ezt nem szokták reklámozni. Szerelemből inkább a nők házasodnak. Azonban én óva intenék mindenkit az olyan emberektől, akik 100%-ig racionálisan választanak párt, legyen az férfi vagy nő. 0 érzelem mellett ez használás, semmi több.
2023. márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Valahol a házasság is egy üzletkötés, csak az leginkább a magánéletedre lesz hatással. Én nem látok a racionális döntésekben semmi rosszat, sőt, az érdekházasságokban sem, amennyiben az mindkét fél érdekét képviseli és közös megegyezésen alapul. Régen is a "főd" házasodott a "főddel" és azon nem háborodott fel senki.

Nem azt mondom ezzel, hogy az érzelmek feleslegesek, sőt. Anélkül nem lehet egy életet leélni. De ez a szerelem dolog is túl van azért hájpolva.

2023. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!