Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tekintetek vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tekintetek vissza a véget ért párkapcsolatokra? Mint kidobott idő, vagyis elcsesztetek x hónapot/évet az életből, talán jobb ha meg sem történt volna vagy jó szívvel gondoltok rá vissza?

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Jó szívvel gondolok vissza rá.
2023. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Ha leírnám őszintén mit tennék azzal a pár nővel aki átvert, kapnék egy állandó hotelszobát szegeden a csillagban.

Így maradnak az álmok, hátha egyszer valaki más majd megteszi velük.

28F incel.

2023. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Magára a kapcsolatra jó szívvel gondolok, mert ami utána jött (magány, egyéb magánügyi gondok), az rosszabb volt.

Amire nem tekintek jól, az a szakítás, mert szinte mindig igazságtalannak éreztem. Mondanám, hogy rosszat kívánok nekik, de ahogy látom, egyiküknek sem sikerül az élete nélkülem sem, más férfival sem (már ha van, mert nem mindig), szóval veri őket az élet amúgy is, akár rosszat akarok nekik, akár nem, de nyilván nem.

Kidobott idő, jó kérdés... inkább abból a szempontból, hogy a hibákat ki lehetett volna javítani és pl. ma már házasok lennénk gyerekkel. De könnyebb mindent eldobni.

2023. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Attól függ milyen kapcsolat volt/hogy ért végett.
2023. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat adtak ahhoz, hogy az legyek ma, aki vagyok. Tudom mit csináltam jól, mit nem, változtattam amin kellett, ma egy csodás párom van.
2023. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

Jó hogy már végük van.

2023. márc. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Párkapcsolat az életem értelme. Mindegyikben boldog voltam, csak jött valami gond. Őszintén szólva nem is értem minek vannak az emberek együtt olyannal, akire később utálattal gondolnak vissza. Mármint persze előfordulhat hogy mondjuk egy pszichopatával van dolgod aki szarrá manipulál és nem veszed észre sokáig, de most inkább arra gondolok, amikor folyton panaszkodnak a párjukról stb. Annak mi értelme?
2023. márc. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Legalább addig is volt barátom es szerelmi kapcsolatokban voltam és nem egyedül.

Igy tekintek vissza.

Eeltölthetnék 4 évet egyedul is meg egy pasival is. Akkor inkább már az utóbbi.

2023. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan kapcsolat, amire jó szívvel gondolok vissza. Hozzá tett ahhoz, aki ma vagyok. Ezeket a kapcsolatokat, bár okkal értek véget, nem sajnálom. Örülök neki, hogy az életem részei voltak.

Más kapcsolatok meg, hát.. :D Inkább időpazarlásként tekintek rájuk. Volt, amiről már a kezdet kezdetén tudtam, hogy felesleges, de jobb dolgom nem lévén mégis benne maradtam. Kár volt. Pl tudtam, hogy felvettek egyetemre, tudtam, hogy el fogok költözni otthonról, de azért az érettségi utáni nyáron még összejöttem egy pasival, akivel aztán megpróbáltuk tovább erőltetni a dolgot a távkapcsolatban is. Nem kellett volna, és én ezt tudtam előre is, de mégis belementem, mert miért ne adjak ennek is egy esélyt. Aztán persze én sérültem, cserébe csomó lehetőségről lemaradtam (pl gólyatáborba emiatt nem mentem el, csomó egyetemi bulit, ismerkedős estet hagytam ki, nem is lettek később már az egyetemen így barátaim, mindenki klikkesedett addigra, mire mi már szakítottunk, onnan már nehéz belépni egy csoportba). Ezt pl bánom és totál időpazarlásnak érzem.

2023. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem gondolok rájuk, nem véletlenül értek véget. Ha a jelenlegi kapcsolatomnak vége lesz, hát... Azt hiszem, sokat tanultam belőle.

N

2023. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!