Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnak azok a nem gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok a nem gazdag pasik, akik egész életükben képesek 7-10-15 évvel fiatalabb nőkkel összejönni?

Figyelt kérdés
Simán csak jóképűnek kell lenni hozzá? Vagy a koránál fiatalabb arcúnak? Vagy más?
2023. márc. 27. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Akiket ismerek jópasik és még mindolig a 20 éves életüket élik 40 évesen is. Haverokkal összeülni sörözgetni, lúzerkedni, programok, nők. Csqlád meg kizárva.
2023. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
*még mindig
2023. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy egész életükben?

Apám egyszer jött össze egy nála 9 évvel fiatalabb lánnyal. Ő anyukám. Két év múlva feleségül vette és több, mint 50 éve együtt vannak.

Szerintem az tud jól párt találni, aki utána együtt is marad azzal, akit talált, nem kell folyton újakat és újakat felhajtania.

2023. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

A barátnőm (több, mint 10 évvel fiatalabb mint én) egyszer szépen leírta, mit szeret bennem. Plusz többször beszélt róla, hogy miben vagyok másabb, mint a többi pasi, akivel dolga volt.


Azt szereti, hogy vannak céljaim az életben, még ha olyan lehetetlenek is.

Tetszik neki benne, hogy elfogadom őt olyannak, amilyen, nem akarom megváltoztatni.

Bejön neki, hogy más pasikkal ellentétben, akik kevésnek érzik magukat hozzá, én dominánsabb vagyok.

Szereti, hogy ki tudom fejezni az érzéseimet.

De talán a legjobban az jön be neki, hogy fel merem vállalni magam, nyíltabban tudok beszélni a hibámról is.

Ezen kívül vannak apróságok, amikre más pasi nem gondol, hogy fontos lehet, és én mégis megcsinálom. :)


Másrészt hozzáteszem még azt is, hogy nagy köztünk a körülönbség, és éppen ezért én felelősnek érzem magam érte, hiszen ő egy fiatal nő. Azt szeretném, ha mellettem fejlődhetne.


A fenti tulajdonságaim miatt választott engem.

2023. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Szeretik a friss pipihúst ez a titok.
2023. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván fizikailag is vonzónak kell lenni hozzá, de a magabiztos fellépés és jó szociális készségek a legfontosabbak szerintem.
2023. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Kommunikáció készség, semmi több.
2023. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szociális, kommunikációs készségek.

Igazából ezek fiatal korban is többen érnek mint a pénz vagy külső, dehát ezt ezen az oldalon úgysem hiszi el senki, akinek szüksége lenne rá...

2023. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban mikor az emberek már nem úgy öregszenek meg mint régebben a 70 es 80 as években ennyi korkülönbség nem mérvadó ha odaáll egymás mellé két ember még akkor sem ha a nő az idősebb.
2023. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

1. Kapcsolatra, házasságra is értem.


3. Azt jelenti egész életükben, hogyha valaha elválnak vagy szakítanak, akkor is képesek megint találni egy 10-15 évvel fiatalabbat. Semmi köze ennek a csajozógépséghez vagy az új nők felhajtásához. Sokan vannak együtt 5-10-20 évig, aztán szétmennek, aztán összejönnek valaki mással. Így értem.


5. Ez nem válasz, mert akkor minden férfinek lenne fiatalabb nő az életében.

2023. márc. 27. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!