Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a szerelmem (aki fél éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelmem (aki fél éves kapcsolatban él 25 N ) látja, hogy én egy sokkal híresebb, gazdagabb, rátermettebb, fiatalabb pasi vagyok, akkor összejönne inkább velem? A témában várom a véleményeket, meglátásokat! (23F)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mitől vagy híres? A youtube-ra töltesz fel böfögős kihívás-videókat?
2018. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Hogy lehet a szerelmed, ha azt se tudja, hogy te ki vagy? :D

Ez NEM szerelem, szimplán szexuális vágyódás iránta. :D :P


A szerelem mély érzésekre alapul, nemcsak szexuálisan vágyunk a másikra.

2018. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Halott ugy, elhetetlen lesz, ha ossze is jon....rossz omen egisze alatt kottetett dolgok sosem vegetnek semmi jora.
2018. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Na , pont itt fog megmutatkozni, hogy ő milyen nő, ha élősködő részrehajló és a pénz és a csillogás a fontos neki akkor téged választ, ha Normális a lány akkor nem.
2018. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De ő párkapcsolatban van. És nem is olyan régóta. Szóval szerelmes. Nem a "jobbat" keressük, hanem azt, akit szeretünk;

akivel el tudjuk képzelni együtt.

Akibe szerelmesek vagyunk, akivel "együtt rezgünk", egy hullámhosszon vagyunk.

2018. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A fél év pont az a pont amikor szét szoktak menni pláne ha bejön egy harmadik fél a képbe aki itt én vagyok . Igen az kimaradt hogy eddig barátok vagyunk de én többet érzek iránta nem csak szexuális vágyat ezt leszögezem !
2018. ápr. 8. 00:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális nőt, aki szereti a párját, azt nem fogja érdekelni, ha "jön egy harmadik". Még ha olyan menő és híres, mint Te :D

Ha meg összejön veled, akkor majd jön egy nálad hiresebb, gazdagabb, akire majd lecserél.

De amiért ilyen nagyképű vagy és képes vagy belemászni egy lány meglévő kapcsolatába, remélem jól el fog hajtani!

2018. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem te éretlen vagy egy 25 éves nőhöz. Nem fog foglalkozni veled.
2018. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyan már, a kapcsolatok közel száz százaléka megszakad, de még a házasságoknak is több mint a fele. miért ne vetnéd be magad? 25 évesen szinte senki sem azzal van együtt, akivel meg fog öregedni.
2018. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, nyomulj 1000rel ;)
2018. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!