Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lenne “érdemes”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne “érdemes” összejönni egy szupermodell külsejű, nagyon gazdag orosz nővel?

Figyelt kérdés
A munkám miatt találkoztunk - nagyon jófej, értelmes, nőies. A családi háttere viszont eléggé különleges pénzügyileg... van értelme reménykednem, vagy mindenféleképpen csalódni fogok? F28
2020. okt. 29. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akarsz betoncsizmával búvárkodni valami elhagyatott szibériai tóban, akkor nem kekeckedj vele.
2020. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen hihető és életszerű történet. "Seems legit"?
2020. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Vam értelme. Ő is csak egy nő, aki társra és szeretetre vágyik, mint mindenki. Egy ilyen nőnek sokszor jóval nehezebb dolga van, mert az egyszerűbb férfiak nem mernek nála próbálkozni. Ezért sokat van egyedül és magányos.
2020. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad oda, hogy te is nagyon jófej, értelmes, férfias, szupermodell külsejű és nagyon gazdag vagy. Ja hogy ezekből legalább egy nem igaz rád? Akkor meg ébredj fel az álomból.
2020. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akar veled lenni, úgyse jön össze veled. Egy próbát megér.
2020. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Oroszorszagban el a rokonsaga vagy mashol? Ha ott helyben szamitanak-idezlek- nagyon gazdagnak, akkor szinte szaz szazalekig biztos lehetsz benne, hogy valamilyen modon koze van a kormanyhoz. Ha pedig ez az eset all fent, akkor mindenkepp ovatossagra intenelek.

Azt tudni erdemes az oroszokrol, hogy nagyban elter a kulturajuk a mienktol. En immaron hat eve elek naluk, es sok dologhoz a mai napig nem szoktam egeszen hozza. Amit a te esetedben erdemes lehet tudni, az az, hogy az oroszok nem szivbajosak, es mindket nem eleg kezdemenyezo termeszetu. Tehat az o esetukben nem helytallo amit a harmas valaszolo irt, mert lazan kezdemenyeznek egyszeru ferfiak is gyonyoru noknel. Apropo, gyonyoru nok: itt tenyleg rengeteg van beloluk, tehat furan is jonne ki, ha nem lennenek tokosek a tarsadalom himnemu tagjai, kulonben igen sokan par nelkul maradnanak.

Mindenkepp vedd szamitasba, hogy a tobbseg elvarja hogy udvarolj meg akkor is, ha nem te vagy a kezdemenyezo fel. Ha csokrot ajandekoznal, okvetlenul paratlan szamban vasarolj viragot, mert paros szammal csak halottaknak visznek.

2020. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

“Ha csokrot ajandekoznal, okvetlenul paratlan szamban vasarolj viragot, mert paros szammal csak halottaknak visznek.“😂😂


Jojj ossze vele es probald ki.


N

2020. okt. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

"Ha csokrot ajandekoznal, okvetlenul paratlan szamban vasarolj viragot, mert paros szammal csak halottaknak visznek."


Leszámolják?

2020. okt. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolso:

Latod, nekem eszembe sem jutott ezen eddig elgondolkozni. Megkerdeztem a ferjemet(o orosz es azert vagyok kint), es azt mondta, hogy sokan megszamoljak. Illetve meg azt is hozzatette, hogy a vegyes csokroknal lazabbra lehet ezt venni, de ha egyfele viragbol keszult csokrot szandekozik valaki ajandekozni(tulipan, rozsa stb), akkor mindenkepp ugyelni kell a szamokra.

Errol egyebkent eszembe is jutott egy sztori par evvel ezelottrol. Nonap alkalmabol megkert a ferjem, hogy vegyek az anyukajanak egy csokor tulipant, en pedig a viragarusnal szemrebbenes nelkul eloalltam a keressel, miszerint 16 szalat szeretnek. Az elado kerdezett vissza, hogy biztos annyi lesz? Es akkor beugrott, hogy teeeenyleg, errol meg is feledkeztem. Szoval erdekes dolog ez naluk.

2020. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Durva, hogy 1 válaszoló ismeri közelebbről az oroszokat, de ő is a halotti virágot említi meg. :D
2020. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!