Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik megállapítást gondolod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik megállapítást gondolod helyesnek két ember szerelméről, ha a köztük lévő nagy korkülönbséget nézzük?

Figyelt kérdés
Nyilván helyzetfüggő és nem lehet általánosítani, de melyik álláspontot fogadod el inkább? Nagy korkülönbség alatt gondoljon mindenki, amit akar, de ha legalább tizenöt-húsz évvel idősebb az egyik fél, az már ide értendő.
2023. márc. 28. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Számít a nagy korkülönbség, hosszú távon előbb-utóbb előjön az, hogy más generációk eltérően gondolkodnak
Nem számít egyáltalán a nagy korkülönbség, ettől működhet a szerelem a párkapcsolat egésze alatt
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagyok érintett a dologban addig nem izgat, én a korombeli nöket csípem.
2023. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit jelent a nagy korkülönbség. Én a nagyszüleimnél láttam jó példát. Közöttük 10 év korkülönbség volt kereken, de 46 évig házasok voltak és jól is megvoltak. Ha adódtak is problémák, azok nem a korkülönbségből fakadóan. (Hiszen a kérdés most erről szólt.)
2023. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Az én meglátásom, hogy az se mindegy, hogy milyen életszakaszban van a nagy korkülönbség. Értem úgy: más, ha pl. 50 és 60, 60 és 70... stb., és más, ha 20 és 30, 30 és 40... 18 és 38. Az utóbbi esetben lehet még bőven életvitel vagy nézetbeli különbség, az egyik még "nem élte ki magát" stb., ami zavaróbb lehet, mint pl. az idősebb korosztálynál, ahol már nagy vonalakban ugyanabban az életszakaszban vannak.

Nem tudom, érthető voltam-e...

Nekem ami már elképzelhetetlen kategória: pl. 20-as, 30-as az 50-es van föntebbi korosztállyal (most inkább nem írok celeb példát)

40/N

2023. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég sok ismerősöm van akik között nagy korkülönbség van, a családomban is van rá példa, többek között a nagyszüleim. Én eleinte szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, de mostanra elhiszem, hogy igenis működik így is egy kapcsolat. Sokszor még jobban is.
2023. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, soha nem a korkülönbség okozott gondot számomra igazán...
2023. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első verzió jellemzőbb, de nagyon nem mindegy, milyen korosztályról és milyen személyiségű emberekről beszélünk.
2023. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!