Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Utalhat egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat egy párkapcsolat hanyatlására, ha hajnali kettőkor nem ég a lámpa a lakásban?

Figyelt kérdés
Hajnali kettőkor már teljes sötétség van.

2023. márc. 29. 19:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdes jutott erről eszembe, hogy régebben egy csaj kérdezte itt, hogy ha a barátnője barátja ivott az ő poharából, akkor összeért a nyáluk, vagyis akkor ők kvázi csókolóztak! Hát kb. hasonló kaliberű vágyvezérelt gondolkodás, mint itt a kérdezőnél.
2023. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda kombinálás. Pedig a nők ált.jobban teljesítenek ebben.
2023. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező úgy 45/F, mint én 26 nő, de mindegy.
2023. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De mi köze a hajnali kettőkor égő lámpának a párkapcsolat minőségéhez?
2023. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak én nem értem a szavazós kérdést?


Miért ha ég a villany akkor szerinted minden oké a párkapcsolatban? Mert sötétben szerinted nem lehetnek intim közelségbe vagy mi? Tényleg nem értem a kérdést.


Simán egyedül is lehet az illető honnan tudod hogy párja van?



Speciel négy esetben is simán feloltják a villanyt éjszaka ha felébred és mosdóba kell mennie, vagy ha beteg és lázat kell mérnie, vagy ha éjszaka dolgozik mert pl. szabaduszo programozokent, akkor kell tárgyalnia pl. az amerikai játékszoftver vállalattal a feladatokról és akkor dolgozik mert ilyen is van, vagy ha hülyeséget álmodik és meg akarja nézni mennyi az idő miközben vissza is alszik és elfelejti lekapcsolni a villanyt.


Tényleg nem értem a kapcsolatot a hajnali kettő villany feloltas és a párkapcsolat renbelevése között. Bővebben hogy érted ezt?

2023. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
90%
26-os ő nem D-kosár szerintem ő 44f. Csak kém szakmába kezdett. Ki tudja melyikünk ablakát nézi? Integessünk?
2023. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra utal, hogy a gyerek végre átalussza az estét. Ez általában a párkapcsolat fellendülését okozza.
2023. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem tud aludni pl. Ez is egy opció.
2023. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
D kosar a kukabuvar. Ugy hianyzik mar mint a husos csontos, vagy Balazska, vagy az a csaj akit szenne csalt a palija de azert csak hozzament meg szult neki.
2023. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Arra a csajra én is emlékszem, már a házasság előtt a pasas rommá csalta, de ez a nőt nem tántorította el, azt gondolta a kis naiv, hogy majd babaszülés után mintaapava és mintaférjjé válik a csóka.
2023. márc. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!