Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külföldön fogok tudni férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön fogok tudni férfit tálalni magamnak?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok, nyáron megyek ki Németországba dolgozni, hosszútávra tervezek, sőt majd kint akarok tanulni. Ezért örülnék, ha találnék magamnak kint egy normális fiút, lehetőleg magyart.

2023. márc. 26. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, soha
2023. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Sokan vannak magyarok Németországban.
2023. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
biztos, hogy nem.
2023. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én Ausztriában vagyok, erős középszinten beszélek németül, de jelenleg is fejlesztem, plusz angolul folyékonyan.


Eddig azt tapasztalom, hogy mindenki kedves velem és érdeklődő is volt már. Szerintem ha beilleszkedsz, felveszed a helyi ritmust, nem úgy mész oda, hogy "én ezt nem" és beszéled a nyelvet, akkor nem lesz gond.

2023. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt!
2023. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Talalsz. De inkabb ne magyart keress
2023. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
6-osnak igaza van, én sem ajánlom a magyart, a legtöbb külföldön élő magyar egyszerű proletár, jobb valaki olyant keresni, aki otthon van az országában, mert sokkal több lehetőség nyílik meg előtted, minden szempontból
2023. márc. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Mindeközben a német incelek német gykra feltették napokkal ezelőtt a kérdést: "Ha már ilyen sok bevándorló van az országban, végre nekem is jut nő??? (magyar, arab, ukrán, szerb, stb)"
2023. márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: szerintem a nemet pasik jobb helyzetben vannak. Millioszamra vannak bevandorlok (is)
2023. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én laktam külföldön és migránsként tekintettek rám. A szintén ott élő magyarok/ màs nemzetiségeknél lehetett volna talàn esélyem de nem nagyon próbálkoztam. 29/f
2023. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!