Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne alakuljon ki birtokl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne alakuljon ki birtoklási vágy?

Figyelt kérdés

20/F

Volt eddig egy 8 hónapos kapcsolatom

Meg egy 2 éves.

Hát vegyesek az érzéseim ezekkel kapcsolatban, de utólag igazából már tanultam belőle, leckék voltak, amúgy gyakorlatilag mindkettő alkalommal a padlóra kerültem lelkileg, nem bírtam a kapcsolatot..

Féltékeny voltam, idegeskedő, nyálgép

Most alakul egy lánnyal, borzasztó aranyos.

Már most odáig vagyok érte, viszont még az eszemnél vagyok.

Nem akarom újra ezeket a hibákat elkövetni

Nem akarom uralni, nem akarok majd feltekenykedni, szeretném ha egyedül is bulizna meg hasonlóak..

Viszont ez a korábbi kapcsolatoknál akkor ott éppen nem ismertem fel


2023. ápr. 17. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha rád jön a féltékenység, de nincs rá okod, akkor qssolsz és kész.
2023. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet véss az eszedbe magadnak-örök életre: Aki megakar téged csalni az megfog. Cigánykereket vethetsz előtte, akkor is megfog. A világ legjobb pasija/nője lehetsz, akkor is megfog. Ha meg nem akar, akkor Kevin Costner is állhat előtte akkor sem fog lépni. De a kulcs ehhez: te saját magad vagy. Olyan legyél neki, hogy ne akarjon lépni. Nem pénzben, nem vagyon-hanem ember. Idővel pedig lecseng ez az időszak, és mindig megfogtok tudni újúlni-együtt egymásért:)


A kalicka és a madár esetét ismered ugye? Ha nyitva az ajtó a madár nem vágyik el, ha zárva van mindig elvágyik, és az első adandó alkalommal megszökik.. Hagyd nyitva azh ajtót, és úgyszeresd a másikat ahogy neki jó-és nem ahogy neked.


A telefon meg sosem azért van, hogy örökké lógjon rajta az ember (kivéve ha munkaeszköz) és nem arra való, hogy ellenőrizgesd a másikat..


Sok sikert:)

2023. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Cigánykereket vethetsz előtte, minden idejét vizslathatod, és hivogathatod
2023. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltekenyseg a gyengeseg, onbizalom hiany jele. Tovabba teljesen haszontalan erzes, oldd ki magadbol. Ha megcsal, akkor neked tesz vele szivesseget, azt jelenti nem ot kerested.
2023. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

“Olyan legyél neki, hogy ne akarjon lépni.”

Ez bullshit, lehozhatod valakinek a csillagokat is, ha egy csalfa görény, úgyis megcsal.

2023. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!