Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Birtoklási vágy leküzdése....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Birtoklási vágy leküzdése. Milyen szakember tud ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Kifejezetten a megoldás érdekelne, szakember véleményét viszont mindenképpen kikérném. Nagyon fontos, köszönöm előre is.

Egy pszichológus, párkapcsolati tanácsadó, vagy kit kell keresnem?



2018. jún. 5. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy jó kocsmárost...

De most komolyan mit vársz? Ha felismerted már a problémát le is tudod küzdeni, ha akarod. Ehhez kaphatsz tanácsokat de megoldást nem ez fog hozni

2018. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, már felismertem. Köszönöm

És meg szeretném oldani, csak egy mankót, pár tanácsot akartam kérni. A szakemberen meg még gondolkozom.

Újrafogalmazva: ki foglalkozhat ilyen esetekkel?

2018. jún. 5. 10:49
 3/4 Bence_ ***** válasza:
55%

Pszichológus.

Kocsmáros, lelki tanító, egy jó fej nag, papa.

Bárki aki már megszerette és elfogadta magát.

2018. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Sima pszichológus is megteszi, bár a párkapcsolati jellege miatt talán egy szexuálpszichológus jobban ért hozzá. Párkapcsolati tanácsadó sem rossz, bár én inkább valamilyen pszichológushoz mennék.
2018. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!