Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmet vagy a soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet vagy a soha vissza nem térő lehetőséget választanád?

Figyelt kérdés

Adott a hollywoodi klisé: együtt vagy életed szerelmével, de lehetőséget kapsz álmaid önmegvalósítására (pl.: munka). 2-3 évre szólna a lehetőség, távkapcsolat kivitelezhetetlen.

Mit választanál? A szerelmet vagy az önmegvalósítást?

Ha előbbit, mennyire mérgezné később a kapcsolatotokat a döntésed/döntésetek?

Megkérnéd rá a párod, hogy válasszon téged, és mondjon le álmai lehetőségéről?



2023. ápr. 22. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Hm, ha "egymásnak vagyunk teremtve" akkor a tavkapcsolat működhet, kijon és kész. Ha nem jön, mivelhogy nekem máshol nem lenne lehetőségem ilyen, döntés elé állítana, akkor nem hozzám való. Úgyhogy mielőtt kihúznék szakítanék.
2023. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Számomra már alapból nem álommunka az, ami ilyen választás elé tenne.


Lehetőség mindig van újabb és újabb, főleg a munkára míg él az ember.


Páromat választanám, pénzt tudok keresni máshogy is. Amúgy se hiszek a klisés "álommunkába"

2023. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Altalaban ezek a dolgok nem ilyen fekete-feheren mukodnek. Olyan nincs, hogy van ez az egy lehetoseg az onmegvalositasra es ha ezt nem fogadod el, akkor soha tobbe nincs eselyed :D Ugyhogy ha ugy van, skippelnem nyugodt szivvel, majd lesz masik, minden teren jobb lehetoseg.

Esetleg nagyon specifikus szakmakban lehet, hogy tenyleg vissza nem tero lehetoseget kapsz, pl urhajosnak jelentkezel a NASA-hoz, de atlagember szinten azert nem az ilyenekre van pelda.

2023. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha a párom nem jön velem, nem akarja, hogy kiteljesedjek, akkor nem ő a megfelelő számomra. Én kérdés nélkül mennek vele, ha neki lenne ilyen lehetősége.

Szerintem ilyen esetben nem kell választani.

2023. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha akkora álom munka és mégis engem választottak, akkor nyilván azért történt, mert én vagyok a legjobb. Vagyis meg fog találni egy másik ilyen, máskor, nem a világ végén, mert viszonylag kevés olyan munka van, amiből kifejezetten egy van a világ egy távoli pontján. Kivéve persze, ha az álom munkám, hogy mondjuk bálna expedíción vegyek részt, de azt meg nyilván eddig is tudtam, fel voltam rá készülve és eleve úgy kötöttem kapcsolatokat, hogy ezzel tisztában volt a másik fél is, meg én is.

Egyébként a szerelmet választanám.

2023. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindoif a szerelmet választottam ma ott tartok hogy lakásra tőkém sincs meg semmim. De még kaocsolatom se..
2023. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*mindig
2023. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez épp aktuális.


Felvettek külföldi mesterképzésre (2 év)

A páromnak még egy féléve hátravan itthon az egyetemből.


De nem merült fel, hogy nélküle megyek, régóta tudjuk, hogy eljön ez a helyzet, felkészültünk. Tud jönni velem (Erasmus), van rá B, C, D terv is, de ha nem tudunk kimenni van arra az esetre is néhány terv. Jövőre is felvennének bárhova, szóval nem egy egyszeri lehetőségről van szó.


Mivel világos, hogy ez a kapcsolat nagyon fontos, közősen tervezzük az ilyesmit.


Szerintem az esetek 99.99%-ában nem kell választani, mert megoldható a probléma, csak mindkét félnek kompromisszumot kell kötnie.

2023. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen helyzetbe kerülnék, nőként én az önmegvalósítást. Egy férfi - legyen az akármennyire is "életem szerelme" - hajlamosabb megunni, megcsalni és dobni, nem sok lojalitás szorult a legtöbbe. Egy nőnek pedig sajnos amúgy is ritkábban vannak igazán komoly lehetőségei. Ha adódna, nem dobnám el, hogy aztán x idő után ott álljak, a nagy szerelmem már egy másik nő oldalán, én meg egyedül vagy a nagy szerelemnél kevesebb kapcsolatban, beleragadva a kevesebbet fizető és egyéb feltételek tekintetében is jóval hátrányosabb munkába.
2023. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Leclerc ***** válasza:
100%
Ha tényleg azt érezném hogy ő életem párja, akkor őt választanám, és nem az álommelot. Mert hiába keresnék, és lenne jó a munka, nem lenne miért.
2023. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!