Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem, új tervek, lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, új tervek, lehetőségek, fejlődésképes kilátások, de anyagiakban egyelőre nélkülözés, vagy maradni egy stabil helyen, ahol biztonságban vagy, mindent megkapsz, kivéve a szexet. Melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Rosszak az ilyen kérdések, mert a válaszolók majd azt írják, hogy mindkettőből a jót, a rosszat meg nem.


Aztán jön már Andersen előadni, hogy az ő élete pontosan ilyen, mindenből csak a jót kapja, semmi hátulütője nincs (ami teljesen hihető, nyilván ezért lóg a gyakorin szerda éjjel).


Aztán jön mindkét nemből 1-1 hülye aki szerint a másik nem szar, bezzeg az övé mennyivel jobb, szerencsés esetben nem esnek egymásnak. Rosszabb esetben kezdődik a floodolás, egyre elvetemültebben.


Majd jön egy troll, aki szándékosan bőszíti is őket, amolyan Hóborc-módra aki a verekedő házimanókat dobálta krétával.


És most az én válaszom a lepontozás előtt: Nekem egyik sem elérhető. Úgyhogy igyekszem kis boldogságot találni az életben, este a denevérek figyelésével, a félszemű cicával barátkozással, a Hold bámulásával, miközben eldalolom magamban a "Sápadt holdfény" dalt meg ilyesmik. Aztán csak reménykedem, hogy lesz jobb is. Vagyis nem, inkább abban reménykedem, hogy egy nap megtalálom azt az erőt magamban, amivel elérhetem, hogy jobb legyen. Csak félek, hogy kicsúsztam az időből.

2020. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ez nem úgy hangzik mintha a második opcióban mindent megkapnál.

Nekem gondolkodás nélkül az első verzió. Az anyagiakat még mindig bármikor megteremted magadnak, abban egyedül is tudsz fejlődni. De egy kapcsolatot nem tudsz egyedül vinni a hátadon, a szexuális életet, a romantikát egyedül nem tudod megteremteni. Egy szar kapcsolatban ezek olyan dolgok amik sosem fognak változni, az anyagi helyzeted viszont változhat ha teszel érte. Nem szabad a langyos szar választani csak mert köt oda némi kényelem meg megszokás. Lehet, hogy ez az utolsó esélyed a boldog kapcsolatra. Anyagiakban viszont szinte mindig tudsz javítani.

2020. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

"Anyagiakban viszont szinte mindig tudsz javítani"


Papíron, hivatalosan igen, de a gyakorlat egészen mást mutat.

2020. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én az elsőt választanám, mert a leírás alapján csak "egyelőre" van nélkülözés, mindez fejlődésképes kilátások mellett... szóval tőlem függ, hogy ebből mit tudok kihozni... és vannak jó munkatapasztalataim, jó végzettségem, nem hiszem, hogy fizikai közmunkából kellene fenntartanom magam.
2020. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.
2020. ápr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én értelmezem rosszul, de a második opció egy olyan kapcsolatot takar, amiben el vagyok tartva, miközben anyagi nélkülōzésben élnék alapból, de a párom teremti meg a stabilitást, miközben egyáltalán nem vonzódunk egymáshoz?

Amúgy az elsō opciót választanám, mert a második egy önzō, hazug, kihasználós kapcsolatnak tūnik, ami elōbb utóbb úgy is véget érne, tehát nem is értem, hogy miféle stabil, biztonságos kapcsolatot látsz ebben:)

2020. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1.
2020. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "majd az afrikaiak meg arabok" baromság ott bukuk, hogy sem az arab, sem a cigány nép nem képes létezni a segíj meg az őket etető gazdanép nélkül. Afrika is pillanatok alatt tizedelődne ha nem küldenék nekik a kaját meg medikitet a "gonosz" fehérek és ázsiaiak.
2020. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Uh, ez másik kérdés alá mebt volna csak szar a mobilnet.
2020. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!