Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha egy jóval idősebb férfi szerelmes lesz egy fiatal nőbe?

Figyelt kérdés

Az alábbi régebbi kérdés miatt kérdezem, ugyanis itt többen írták, hogy a férfi a viselkedése alapján szerelmes lehet a nőbe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Hasonló helyzetben vagyok, a fiatalabb nő szintén 30 körüli, a férfi 52 éves. Mi az, ami még belefér a haverkodásba, barátságba és mi az, ami már azt mutatja, hogy többet érez a férfi? Ha minél több időt szeretne a nővel tölteni, minél több mindenben segíteni neki, munkaidőn kívül is írkálnak egymásnak...?



2023. máj. 3. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Te is egy apád korú férfit akarsz megkapni?

Rémisztő, mennyi apakomplexusos nő van itt a gyakorin.

2023. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, én a feleség vagyok. Ezért írtam, hogy hasonló helyzetben vagyok mint a fenti korábbi kérdést kiíró szintén feleség.
2023. máj. 3. 15:22
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ha ők megkedvelték egymást, akkor teljesen jól működhet, nem tudom mi a baj ezzel. Van fordított korkülönbség is, gondolom az nem probléma. :D :D
2023. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy vagy kérdező, akkor válj el és kész, megcsal érzelmileg, lehet fizikailag is. Muszáj neked elviselni, hogy hülyének tart, hogy megaláz? Nem, akkor az szerint cselekedj és többet nem kell azon filózni, hogy vajon megcsal, vagy szerelmes.
2023. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

2-es vagyok, félreértettem a szitut. Lehet ez egy fellángolás, de ha már te is észreveszed, akkor érdemes lépni.

Attól is függ, hogy köztetek jó-e a kapcsolat, mert ha már jó ideje nem jó, akkor azon kellene javítani... ami még most sem késő.

2023. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Házas férfi nem haverkodik 30-as nőkkel, normális esetben.

Maximum akkor tudom elképzelni ha nagyon nem jön be neki a csaj szexuális értelemben. De ha már kicsit is bejönnek egymásnak ilyen téren, akkor ott minden van csak barátság nem. Vagy ha még nincs semmi, akkor majd lesz.

Minél többet vannak együtt, minél többet irkálnak, annál jobban megismerik egymást, annál mélyebb témákat fognak érinteni. És ha ezek alapján szimpatikusak egymásnak, az egyenes út a megcsaláshoz.

És gondolom hogy szimpatikusak egymásnak, különben nem keresnék egymást.

Ha te vagy a feleség ne várd meg, hogy a szemed láttára megcsaljanak! Az érzelmi megcsalás is megcsalás (ha még nem volt szex)!

2023. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

De miből gondolod, hogy egy 50 feletti koszlott vènember kell bárkinek is, pláne egy 3-as nönek?

Ennyire gazdagok vagytok?

2023. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
*30-as
2023. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk gazdagok, átlagosnak mondható ahogy élünk. Külsőre is átlagosak vagyunk én és a férjem is. Ő már kopasz szinte teljesen, nem kövér de egy kis pocakja van, a nő viszont szép.
2023. máj. 3. 18:08
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Hát akkor az kizàrt, hogy egy szèp, fiatal nőnek kellene a fèrjed.
2023. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!