Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beteges, hogy egy idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, hogy egy idősebb férfiba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Gyakran megyek be a bátyám egyetemére. Kezdetben miatta és azért, mert később ott szeretnék tanulni. Majd találkoztam az egyik tanárával és utána gyakrabban jártam be. Nagyon kedves, végtelenül empatikus és olvasott férfi. Sokat beszélgettem és beszélgetek vele, borzasztóan élvezetes vele csevegni könyvekről, színházról, kérdésekről és határokról. Sose jöttem ki a kortársaimmal, inkább a bátyám barátaival voltam, annak ellenére, hogy nyolc év korkülönbség van köztünk. Valahogy jobban megtaláltam a közös hangot a másik generációval. És itt is ez történt. Akárhányszor beszélgetek a tanárral (mindenféléről) bezsongok. Azt hiszem, szerelmes vagyok belé. Az egyetlen bökkenő, hogy én tizenhatéves vagyok, ő pedig harmincegy. Mit lehet ilyenkor tenni?

2019. okt. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem legalább 50 akkor gáz lenne, így nem az.
2019. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem. Egész fiatalos, csak pár nevetőránca van és minimálisan csontos a keze. Kicsit furcsa bevallani, de az még jól is áll neki, főleg amikor cigarettázik. :)

(egyszer lerajzoltam a kezét és megdícsérte)

2019. okt. 14. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés az hogy ő szeretne e tőled valami komolyat. Azért 15 év elég sok, de megoldható lenne szerintem, a baj azzal van hogy te 16 vagy ő pedig 31, azért ebben a felállásban eléggé érdekes. Mondjuk ha 18 lennél már vagy egy kicsit több, jobb lenne a helyzet.
2019. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezen kattogok én is.
2019. okt. 14. 21:15
 5/8 anonim válasza:
84%
Az én szüleim között 30 év korkülönbség van és jól megvannak. Szerintem kérdezd meg, hogy együtt van-e valakivel ha pedig nem, kérdezd meg, hogy mit gondol rólad. Ha bejössz neki lehet sikerülhet ez a kapcsolat. Sok sikert.
2019. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát az fix hogy a bátyád teljesen kilenne ha kiderül hogy a tanárával kavarsz 🤣 ha még még ki is tudódik az meg mindenkinek megalázó lesz...
2019. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
15 év az semmi. Inkább az a baj,hogy 16 éves lányt nem vállalnak fel. 18 és 33 az sokkal jobban hangzik.
2019. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legy kezdemenyezo. Lehet o nem mer, mert kiskoru vagy.

Ha kell szerezd meg, nincs ezzel a korkulonbseggel semmi gond.

Hajra.

2022. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!