Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagytak már el úgy több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytak már el úgy több éves együttélés után, hogy elhitették veled, hogy életetek végéig szeretni fog a másik, aztán egyik pillanatról a másikra meg elhagy komolyabb indok nélkül?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 08:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Akinek volt ilyen, a történetét is szívesen olvasom, ha nem fáj emlékezni és leírni.
2023. máj. 8. 08:44
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Én léptem le így. Oka volt. Ok nélkül sosincs okozat.
2023. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

2+ És nem egy harmadik fél volt az ok. Az ok a másik félnél keresendő. Főleg egy olyan helyzetben ha a lelépő fél abszolőt képes több tíz éves tartós kapcsolatra.


Egy darabig elmegy az álbünbak szerep, de csak egy darabig. Egyszer mindenkinek eljön az idő, hogy levedli a jelmezét,ami alapjáraton sem volt soha az övé, mert már terhessé válik számára.

2023. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
abszolút
2023. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagytak már el. Kiszeretett belőlem, elvileg, nem volt harmadik fél vagy konkrét probléma a kapcsolattal, amin aktívan javítani lehetett volna. Állítólag az utolsó időkben már csak megjátszotta magát, hátha csak érzelmi hullámvölgyben volt, és hátha visszatér az érzés, ha "úgy csinál, mintha", szóval nekem semmi sem tűnt fel. Egyik nap még teljes boldogság, amiben én halál gyanútlan voltam, jövőbeni közös terveket szövögettük, másnap meg a "beszélnünk kell" kezdetű mondóka.


Nagyon nehezen tettem magam túl rajta, de sikerült. Már nem is gondolok rá, és azóta sokkal jobb párt is találtam, szóval nincs is az az érzés, hogy ő volt az egyetlen igazi vagy akármi, amit szakítás után gondoltam róla :D

2023. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

5 banánhéj:DD


"másnap meg a "beszélnünk kell" kezdetű mondóka."


A beszélnünk kell szövegűek, sosem lépnek le egy szó és minden cirkusz nélkül és mindig van 3. szemékly a háttérben+ "némi" anyagi is.

2023. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Indok mindig van (kiszeretett belőled, talált mást stb.), az indoklás olykor elmarad.
2023. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

#5 vagyok, az exemnek hónapokig nem volt kapcsolata, legalábbis olyan biztos nem, akiről a környezete tudott (közös baráti körünk volt, viszonylag jól tudtam "kémkedni" utána), szóval nem 3. fél miatt szakított. A szüleihez költözött vissza, volt ott saját lakrésze, így az anyagi oka max az albérleti díj felének megspórolása lehetett. De tudd csak te jobban :D


Nem azt mondom, hogy nem volt oka szakítani, csak hogy nem ilyen egyértelmű oka volt. Már nem volt velem boldog, ami szomorú és sajnálom, de ez teljesen jogos indok a szakításra, még ha nekem akkor fájt is. Inkább dobbantson erre hivatkozva közel 4 év után, mint gyerekek, házasság, közös hitel után, ugye. A legrosszabb nekem ebben a dolog hirtelensége volt, hogy nem láttam semmi előjelét, mert ő a változásban bízva inkább megjátszotta magát és nem beszélt a gondokról előbb.

2023. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a leírtakat. :) 5-nek külön, hogy ilyen részletes és őszinte.

Nekem is volt indok mikor dobtak, de semmi köze nem volt a szakításhoz, ebben biztos vagyok.

2023. máj. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!