Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Röviden: régi nagy szerelem, de akkoriban nem kellettem neki, csak ideig kavargattunk, én szerelmes voltam belé. Tavaly egy szakításom utàn felkerestem, nagyon nyitott volt felém, hónapokig hosszakat beszélgettünk, de nem hívott el találkozni. Pedig iszonyat hosszakat beszélgettünk. Nyilvàn ezt meguntam, ő egyébként nagyon meghízott, elhagyta magát az évek alatt. Én nőies lettem, edzett, érettebb mint az akkori tini önmagam. Amikor elengedtem a vele való dolgokat, pont akkor próbàlt flörtölgetni, Olyanokat csinàlt , hogy hajnalban a képeimet lájkolgatta, most pedig feltűnt megint és kérdezgetett x y dologról. Persze nekem már nem kell ez az egész, arra se volt képes hogy elhívjon, de gondolom az egója viszi és azt gondolta én még most is szánnék rá időt és érdeklődést…

Vajon mit gondolhat rólam? Lájkolgat, de amúgy nem csinál semmit. Tetszhetek neki, csak épp, akkor miért nem lépett felém? Egy éve van ez a helyzet

Vagy csak egoobostnak lennék jó?



2023. máj. 9. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Kíváncsi vagyok hány kérdést nyitsz még erről a témáról. Hol ffinek, hol nőnek beállítva magad.


Nem unod még?

2023. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán pincsinek néz aki körbeugrálja

Vagy sültgalambnak

De lehet önmagával is baja van

2023. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Evidens volt, hogy oda vagy érte. Aztán te meguntad a várakozást és befejezted a rajongást. Ez sérti a hiúságát. Fel akarja kelteni újra az érdeklődésedet, hogy megint figyelmet kapjon. Nem te érdekled, hanem az érzelem, amit tőled kapott.
2023. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hònapokig nagyon jòkat beszélgettetek, de talizni nem hívott, szerintem hagyd ezt a pasit, tetszik neki, hogy odáig vagy/voltál érte és itt ez a történet be is fejeződött, hidd el, ha egy férfit érdekelsz nemcsak beszélgetni akar veled.
2023. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Dehat o a te egoboostod! Igy meghizott, ugy elhagyta magat (tenyleg a tobbedik kerdesed ugyanerrol) ellenben veled. Most akkor bottal sem nyulnal hozza es kutatod, miert nem kezdemenyez?
2023. máj. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!