Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy olyan lány tetszik akinek párja van?

Figyelt kérdés

Tudom a kérdésem rosszul hangzik. Természetesen eszem ágában sincs kezdeményezni, sem pedig belerontani a kapcsolatukba. A lányt az öcsém és az ő barátnőjén keresztül ismerem, az ő baráti társaságából. Eddig többnyire csak köszöntem neki, első látásra már szimpatikus volt, ráadasul az öcsémék is jókat mesélnek róla, tehát emiatt is van az hogy bejön nekem.


Alapból ignoráltam és elintéztem magamban annyival hogy ,,wow de jó csaj, kár hogy barátja van". Viszont öcsémék nem rég mesélték hogy eléggé szarul jön ki a párjával és a múltkor már úgy beszélt nekik róla hogy szakítani akar vele. Na ez kavarta fel bennem a dolgokat...jelenleg nem tudom mi van velük, én tényleg csak egyszer-kétszer összefutok velük, mivel én annyira nem tartozok bele öcsémnek a haveri társaságába.


Jelenleg pedig egyszerre van bennem az a vívódás hogy ha még együtt vannak azt nekem tiszteletben kell tartanom, ha viszont szakítottak (mert az is lehet hogy már ez megtörtént), akkor meg nyilván ég bennem a vágy hogy jó lenne randizni és stb. na de persze ha szakítottak is, vajon készen áll e rá hogy újra megpróbálja mással esetleg.


Az egész annyira káosz és némileg kínosnak is érzem. Öcsém barátnőjének a legjobb barátnője ez a lány, de akkoris kínosnak érzem hogy rákérdezzek. Nem tom mit kéne tennem.



2023. máj. 11. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Verd ki a fényképére. Akkor talán egy kicsit jobb lesz.
2023. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Öcséddel csak vagy olyan viszonyban, hogy neki elmondhasd, hogy tetszik a lány és "bizalmasan" kezelje ezt az infót, ne adja tovább a barátnőjének. Plusz tőle meg tudhatod azt is, hogy mi a helyzet a lánnyal, együtt vannak-e vagy sem, hisz ha a barátnőjének a legjobb barátnője plusz egy társaság, akkor nyilván ő is tudja. Ha már kiderítetted, utána okosabb leszel. Viszont ha nem szakítottak, akkor a helyedben mindenképp elengedném a témát, ne lovald bele magad, mert saját magadnak okoznál vele fejfájást.
2023. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
2. Jobb ha nem mondja el... főleg ha az öccse kis gyerek még a kérdrző meg egy felnőt férfi.
2023. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Várd ki, míg szakít, aztán szabad a pálya.
2023. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom #2, az én húgom hozzám képest ha úgy vesszük "kisgyerek", ő 19, én 29 és bármikor, bármit elmondok neki, mert tudom, hogy a büdös életben nem adná ki a "titkaimat". Ennél durvábbakat sem, nemhogy egy ilyen piti infót, hogy XY tetszik. Ráadásul ez szerintem nem is egy akkora horderejű dolog, a kérdező feltételezem szingli, tetszik neki egy lány, aki pont kapcsolatban van, bumm. Nem dőlne össze a világ akkor sem, ha megtudná a lány, úgy már gázabb lenne, ha pl a kérdezőnek is lenne barátnője és úgy vetett szemet másra, ami kitudódna. De így.. Mindegy, én feltételeztem a jó kapcsolatot a két testvér között és azt, hogy ha egyik megkéri a másikat, hogy ezt senkinek ne mondja el, akkor természetes, hogy nem mondja el.
2023. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

"Viszont öcsémék nem rég mesélték hogy eléggé szarul jön ki a párjával és a múltkor már úgy beszélt nekik róla hogy szakítani akar vele."


Ne ülj fel ilyeneknek. Valaki nagyon nagyon kavarni akarja a trágyát.Akár két oldalra.


Semmi képpen se kezdj az illetővel.

2023. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2-es. Igen erre gondoltam már hogy öcsémmel beszélek róla, csak nem akarom fájlalni se feleslegesen a szívem. Igazából jobb lenne elfelejtenem, máskor is voltam már hasonló szituációban de akkor megoldottam annyival hogy nem találkoztam/szándékosan elkerültem az illetőt és így az érzelmek szép lassan, de elhalnak. De itt pont ez a gond hogy nem tehetem ezt. Mivel öcsénet nyilván nem fogom emiatt kerülni, így akaratlanul is találkozok vele, vagy elég ha a barátnőjével random mesélnek egy sztorit róla, bármi ilyesmi csak sz@r nekem. Ha rajtam múlna csak elkerülném azt majd elmúlik, de így csak folyton feltépik bennem ugyanazt a sebet akaratlanul is.
2023. máj. 11. 16:39
 8/12 A kérdező kommentje:
3-as hogy lenne kisgyerek? 😆 Ha így lenne akkor nem lenne normális ha az ő társaságából tetszene meg egy lány. 3 év van köztünk én pedig 20 éves vagyok.
2023. máj. 11. 16:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, szingli vagyok egyébként
2023. máj. 11. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Amíg együtt van a párjával, hagyd békén. Már a szándék is aljas lenne, hogy bele próbálnál kavarni egy kapcsolatba.

Téged is zavarna, ha a szeretett barátnődre rátapadna egy másik faszi.

2023. máj. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!