Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem tetszik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem tetszik a legjobb barátom testvére, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég sokat járok náluk, viszonylag sokat is látom a srácot, mikor ott vagyok akkor beszélgetünk is, de nem hiszem, hogy tetszenék neki, viszont nekem nagyon tetszik a srác, már olyan szinten, hogy sajnos jobban izgulok amiatt, hogy vele találkozzak, minthogy a legjobb barátommal. Próbálom nem kimutatni a dolgokat, de részegen nem nagyon megy, plusz úgy érzem, hogy hülyét csinálok magamból a srác előtt, és nem tudom, hogy el merjem-e neki mondani, vagy sem. Mint már írtam, nem vagyunk nagyon beszélő viszonyban a sráccal, néha elbeszélgetünk, de egyébként nem vagyunk közeli kapcsolatban.

2022. okt. 31. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg a barátodnak:


"Légy szíves mutass be a testvérednek! Jobban vonz kémiai értelemben!"

2022. okt. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel az a probléma, hogy a legjobb barátom is srác, és neki pedig régebbet tetszettem, ezért nem szívesen beszélnék vele ilyesmiről addig amíg nem muszáj.
2022. nov. 1. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:

"Elég sokat járok náluk, viszonylag sokat is látom a srácot, mikor ott vagyok akkor beszélgetünk is, de nem hiszem, hogy tetszenék neki..." - nem is értem, hogy akkor miért akarod elmondani, hogy neked tetszik.

Mit akarsz, hogy elutasitson, vagy a haver háta mögött d*gni, mert ez is lehet.

Viszont ha nem jössz be neki úgyis csak uritesre használna.

Neked ez elég?

Mert szerintem mindkettő opció nagyon gáz.

2022. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!