Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés viszonzottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés viszonzottan szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, de még sosem éltem át ilyet. Mindegyik szerelmem viszonzatlan maradt, és nem tudok senkiről, aki szerelmes lett volna belém. Nem is tudom elképzelni, hogy ez megtörténhet. Pedig erre vágyom, és pont ezért ne leszek boldog soha.

2023. máj. 12. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Eddig 3 barátnőm volt, de csak 1-nél éreztem, hogy viszonzott volt. Jó érzés egyben meg fura is mert nem ehhez szoktam. Szerintem szerelem nélkül is lehet boldog az ember.
2023. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem vágyik rá, akkor nyilván lehet nélküle boldog... Egyébként meg könnyen beszél az, aki már legalább egyszer átélte.
2023. máj. 12. 11:34
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Jó. Nem pénzen megvásárolható, és szinte mindenki azt keresi amikor még nem élsz családban.
2023. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csodálatos érzés, ha azaz ember viszonozza az érzéseidet, akit szeretsz. Én sokàig epekedtem a férjem után. Ő nem akart komolyat, én meg menthetetlenül beleszerettem néhány hét alatt. Nagyon fájdalmas időszak volt, amikor tudtam, hogy az érzés nem kölcsönös. Aztán teltek a hónapok és mégsem volt annyira közömbös irántam, mint ahogyan ő azt mondta. Hatalmas küzdelem volt mire belátta, hogy ami köztünk van az sokkal több, mint csak szex. Éreztem a csókjain, az érintésein... Màs az amikor valaki szerelemmel szeret téged. Aztán amikor bevallotta, hogy szeret, velem akar lenni, sőt családot akar velem, a szívem repesett, mintha a helyéről akart volna kiugrani. Hónapok kellettek mire felfogtam, hogy viszonozza. Ugyanúgy szeret engem ahogyan én őt. Ennek már 4 éve. Azóta összeházasodtunk és van egy 10 hónapos kislányunk is. Életem legszebb időszakát élem jelenleg. Ha vàgysz rá, akkor igen is egy meghatározó dolog ez az ember életében, főleg, ha szerelmes vagy az illetőbe. Neked is eljön ez az életedben. Kinek előbb, kinek később. Én 26 voltam amikor a férjem belépett az életembe. Ne add fel!
2023. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Én 36 évesen találtam meg az igazit, már pont feladtam volna (-:
2023. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Boldog voltam előtte is. 21 éves koromig nem volt ilyenben részem. Boldog voltam a plátói szerelemmel is, de vágytam egy igazi szerelemre is (nem feltétlenül azt kerestem, aki mellett megöregsze.)


Most, viszonzott szerelemben élek, boldog párkapcsolatban. Nagyon jó érzés. Egy társ, akivel együtt oldotok meg mindent, együtt terveztek, együtt szórakoztok, akivel mindent megoszthatsz stb. Csodálatos érzés.

2023. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sok pasinál éreztem hogy valamit éreznek irántam, de az nem szerelem. Nem is éreztem magam jól az ilyen "kapcsolatokban."


Egy ember volt eddig akivel mindketten szerettük egymást, és leírhatatlan volt.

2023. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Mint amikor elmész vkivel pl bulizni inni vagy akármi és mindketten ugyanazt érziteknés nem az van hogy az egyik be van csiccsentve vagy állva, a másik meg józanul a reálban, hanem mindketten egyhúron vagytok.

Kb ehhez hasonló.

2023. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem nem létezik viszonzott szerepem, ha igen akkor nem sok ideig. Véleményem szerint a szeretet fontosabb mint a szerelem. Megértem, hogy át szeretnéd érezni, de a szerelem csak egy érzés ami néha fájdalmas néha meg felemel az egekbe és előtted van a rózsaszín köd. A szeretet viszont egy döntés, ami azt határozza meg, hogy képes vagy-e szeretni a másikat a hibái ellenére, hogy tudsz-e annyira szeretni valakit, hogy kitarts mellette. Ha mindkettő félnél megvan a szeretet akkor annál több nem kell, hisz onnantól egy család vagytok.
2023. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már nem hiszek benne, csak illúzió. Volt egy pillanat az életemben, az olyan volt, mint a filmekben. Aztán kiderült, hogy semmit nem érzett irántam és beleszeretett egy bombanőbe.
2023. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!