Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés a viszonzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a viszonzott szerelem. Le tudná valaki írni?

Figyelt kérdés

Olyan már volt, hogy szerelmes voltam, de természetesen a nő ezt nem viszonozta, mert alacsony és ocsmány vagyok.


Sőt volt olyan is, hogy azt hittem ez most összejön, de végül valami magas jóképű sráccal smárolt, engem flegmán lekoptatott, pedig addig úgy éreztem, hogy alakul valami.



2016. febr. 26. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rágondolsz és tudod, hogy ő rád gondolt. Esetleg pont felhív vagy küld egy üzenetet.
2016. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit sincs még eleged ?

Kicsit sem érzed úgy hogy szánalmas amit csinálsz?

Egy dolgot érsz el ezzel, azt hogy belémégetted, hogy "alacsony és ocsmány" kettő már nincs is meg egymás nélkül.

Ahelyett hogy naphosszat itt sopánkozol foglalkozhatnál mondjuk magaddal ha már senki nem jött össze neked.

Alacsony és ocsmány vagy elhisszük.

Akárhányszor leírod valami fajta élvezet ez neked?

2016. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Erre így konkrétan miért nem reagálsz?

Miért jó másik kérdései alá odabiggyeszteni a fogyatékosságodat és most nem az alacsony és ocsmányta célzok hanem ahol csak megláttalak negatív és rosszindulatú voltál. Mindenkinek vannak problémai lehet más örülne ha csak alacsony és ocsmány lenne

2016. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, kicsit részletesebben is leírhattad volna ugyan. Érdekelne, hogy mit hagyok ki az életben az ocsmány és alacsony külsőm miatt.


#3 Nem vagyok troll, maximum a külsőm alapján.


#2, #4 Nem kell háborogni, válaszolok csak nem megy ennyire gyorsan.

Nos először is, meg fogsz lepődni, de nekem ez az egész egy kicsit sincs az ínyemre. Biztos azt gondolod, hogy nagyon szórakoztató ilyen ocsmánynak és alacsonynak lenni.


Sajnálom ha beléd égett, de tudod mit ? Belém a sok utálkozó és fintorgó nő arca égett akikkel az elmúlt 15 évben dolgom volt és mind elküldött rendre melegebb éghajlatra.


Harmadszor pedig, nem voltam negatív, régen aranyos, kedves, jóindulatú voltam. Semmi mást nem értem el vele, csak azt, hogy jól kihasznált mindenki.

A nők teljesen megtapostak lelkileg. Te mit csinálnál ha 15 éven keresztül elküldeni minden egyes ember akivel csak szeretnél összejönni ?

Persze ezt gondolom elképzelni sem vagy képes.

Magas lóról könnyű belerúgni olyanokba mint én, ügyes vagy büszke lehetsz magadra.

2016. febr. 26. 19:34
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként büszke is vagyok magamra köszönöm bár nem pont ezért.

Nem tényleg nem tudom milyen érzés 15 éven keresztül elviselni az undort. DE ha téged ez boldoggá VAGY legalábbis jóérzéssel tölt el akkor azt mondom, hogy igazad van tévedtem. Belegondolni is szörnyű ha neked már csak Ennyi boldogságod maradt.

De azt soha ne feledd nem te vagy az egyetlen a világon akinek hasonló problémái lehetnek. Most mondhatnék is neked egy színészt aki hasonlóan alacsony és ocsmány.

De már őszintén azt sem értem miért monitorharcoskodok itt veled. Holott tudom pár sorral nemfogom megváltoztatni az életedet és ugyanolyan beburkolózott kis "ocsmány" önsajnálkozó, lecsúszott emberke leszel.

És tudod mi az elszomorító? Hogy ezeket a tulajdonságokat nem én adom neked hanem te saját magadnak.

2016. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Nem tudom, hogy te kivel vagy mivel harcolsz, én csak tényeket közlök.

Ocsmány és alacsony híres ember nem referencia semmire, mert a nők imádják a feltűnést és a csillogást, szóval ez kompenzál sok mindent.

Abban igazad van, hogy nem attól lesznek ezek a jelzők rám hogy te ezt mondod vagy sem, sőt még csak nem is attól ha én.

Ezek egyszerű tények:

- Alacsony vagyok

- Disznőfejem van

- Ronda a testem

- Kövér vagyok

- Ronda a bőröm

- Nem nő a szőrzetem rendesen

- Kicsik a kezeim

- Kicsi dákom is, igaz ez még nem okozott sosem gondot mert addig sosem jutottam el egy nővel sem.

- Mind ezek mellett aránytalanul vékonyak a karjaim a testemhez képest


/OFF

Miért törölték a csillámkutya válaszát ? Oké, hogy nem sokat tett a kérdéshez, de akkor is...

/ON

2016. febr. 26. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, írok másikat. Bocs h azt hittem trollkodsz, de már tényleg sok ilyen kérdést irtál ki. :D

Kérdésre válaszolva , fogalmam nincs , nem volt ilyesmiben részem.

2016. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
😞
2016. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja értem. 15 éven keresztül tönkretettek a nők mert volt pofájuk nem összejönni veled. Erre most itt kiéled magad. Ez aztán a bosszú...

Erősen kétlem, hogy csak a külsőddel lett volna baj.

2016. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyi én is éreztem így 15 évesen, hogy soha nem fog összejönni semmi, meg én soha nem találom meg a viszonzott szerelmet. De pár év múlva eljött. Hidd el, sokan vannak így. Csak ez nincs korhoz kötve. És később is lehet olyan, (miután már összejött neki párszor), hogy megint egyedül van és nem talál megfelelő párt. Az élet az ilyen.
2016. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!