Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most pontosabban ez mit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most pontosabban ez mit is jelent?

Figyelt kérdés

Egy sráccal beszélgetünk jó pár hónapja.Mindig az volt a problémája,hogy rideg vagyok vele és érzéketlen,miközben azért tettem,mert érzek iránta valamit.

Le írtam neki az érzéseimet,hosszan,taglalva.

Válaszul ő azt írta,hogy jelenleg nem keres kapcsolatot,de úgy látja,hogy ebből később lehet valami szép,mert nemrég szállt ki egy pár éves kapcsolatból.Neki is vannak érzései felém és ő is szeret,hosszan taglalta,hogy mit szeret bennem.

Ebből lehet kapcsolat,vagy engedjem el?


21-L



2023. máj. 12. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, milyen belső erővel rendelkezel, mennyire értékes számodra az adott ember, mennyire kell neked. Ugyanis előúfordulhat, hogy évekig totál önzetlennek kell lenned-vissza nem kapva szinte semmit mire egy belső szellemi fal leomlik, egy viszonylag sérültemm lélekkel bíró embernél.


Csak úgy vágj bele ilyenben, ha valóban ismered önmagad, valóban erős vagy szellemileg, és valóban tudsz kitartó, türelmes, és önzetlen lenni.


Ha nem ilyen vagy, akkor tuti bukás lesz, hogy ez mikor fog bekövetkezni, van akinél pár hónap, van akinél pár év.


Ezért jó ha ismered magad, tisztában vagy magaddal.

2023. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Engedd el. Lefordítom neked, amit írt: jó lesz téged előkapni, mikor épp dughatnékom van, mindezt úgy, hogy kapcsolat reményét keltem benned, mert csak így fogsz lefeküdni velem.
2023. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
*sérültebb
2023. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnék a helyedben mert ez inkább koppanás gyanús mint sem. Tartalék vagy. 30/F
2023. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2. Pontosan leírta. Futni keres valakit, kapcsolatra nem.



Azt sem tudni, ki miatt ment tönkre az előző. Lehet pont a srác miatt...

2023. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos láttam egy-két részletet és a lány zsarolta,meg fenyegette.
2023. máj. 12. 12:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem korrekt, hogy leírta, hogy most még nem alkalmas a kapcsolatra, mert nem zárta le az előzőt. Nekem csak az a kérdésem, hogy akkor mi a fenének ismerkedik, ha ő is tudja, hogy még nem akar másik kapcsolatot. Ez így viszont nem korrekt. Tudni kellene egy kicsit egyedül is lenni.
2023. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert nem számított arra,hogy belém szeret..Állítólag csak kalandot akart,de komolyabb érzései lettek felém.
2023. máj. 12. 13:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor viszont nem ártott volna tisztáznia az elején, hogy ő kalandot keres. Gondolom, te nem azt kerestél.
2023. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kerestem,de szerintem ő sem.Nagyon úgy viselkedünk,mint egy pár.
2023. máj. 12. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!