Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szabadulhatok a csajomt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatok a csajomtól? Pontosabban a szerelem érzésétől?

Figyelt kérdés
Közel 60-as pasi vagyok, de azt mondják, simán ledobhatnék 10 évet. Ős idők óta házasságban élek, de kb. két éve rám talált a szerelem egy nálam 22 évvel fiatalabb gyönyörű démon személyében. A feleségem, akit másként szeretek, tud róla, lehet, hogy még ebben az évben elválunk, amit nem szeretnék. De a szerelem démona nem enged!

2020. ápr. 17. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
A magadfajta agyában vannak démonok, meg a sötét lelkében...
2020. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, :) Számítottam erre :)
2020. ápr. 17. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem tudom, de egy gerinctelen foshalmaz vagy.
2020. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ez kell nekem....Kezdek észhez térni! :)
2020. ápr. 17. 18:55
 5/12 anonim válasza:
62%

Tedd fel magadnak a kérdést:

Ki a fontosabb? A feleséged, aki eddig hűségesen veled maradt, és akinek megígérted, hogy a halálig vele maradsz, vagy egy 22 éves kiscsaj, akivel talán semmi hosszú nem fog összejönni.


Plusz van egy olyan érzésem, hogy egy 22 éves lány nem fog beleszeretni egy 60 éves, HÁZAS férfiba csak úgy.

2020. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Nem 22 eves, hanem 22 evvel fiatalabb :)


Ha a kerdezo 60, akkor 60-22=38

2020. ápr. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A csajszi 22 évvel fiatalabb, tehát most 37. Hidd el, hónapok óta őrlődöm, mert egyfelől van az az érzés, amit a házasságom nyújtott, (most nem részletezem) amire mindig azt gondoltam, hogy nem baj, idővel jó lessz, (nem lett) másfelől van ez, az érzés, amit a “másik” nyújt, aminek végül is A házasságomnak kellett volna lennie.
2020. ápr. 18. 03:10
 8/12 A kérdező kommentje:
59 vagyok
2020. ápr. 18. 03:11
 9/12 anonim ***** válasza:

A 37 eves csajszival valszeg egyoldalu a dolog....


Vagy esetleg, ha jol allsz anyagilag, akkor a javadat akarja, szo szerint :)

2020. ápr. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Volt, hogy segítettem, de nem jellemző! Inkább önzetlenül én adtam, mint sem Ő kért. Ha kért is, mert előfordult, vissza is adta. Nincs erről szó. A legfontosabb, hogy elhangzott tőle már néhány alkalommal, hogy senki sem szerette még úgy Őt, ahogy én szeretem

2020. ápr. 18. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!