Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak általában megijednek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak általában megijednek, ha egy nő ilyet mond nekik?

Figyelt kérdés

Azt mondanám”szerelmi vallomás” helyett, hogy nagyon különleges számomra, és van bennem egy kis remény, az általa adott jelekből, hogy ez kölcsönös, és szeretném vele megpróbálni a kapcsolatot.

A “különleges” szó nem vált ki a férfiakból ilyen “zsigeri” menekülést? Ez nem hasonló ahhoz mintha azt mondanám, hogy pl. Te vagy életem szerelme? Mert attól úgy tudom kb mindenki megriad. Ugye ez nem túl nyomulós amit én mondanék? Vagy ez imponáló?

Ő az a típus aki nem mer kezdeményezni+kicsit fél is az elutasítástól minden téren az életben, és az intimitástól/elköteleződéstől is. Viszont elég nagy esélyt látok, hogy sok érzése van felém



2023. máj. 13. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%

Bármelyik férfinek ezt mondod nőként, az olyan hátra arcot csinál, hogy csak a porfelhőt látod már utána:D


Nem tanították meg otthon, hogy egy nő nem kezdeményez, érzésekről elsőként meg végképp nem beszél?:)

2023. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy a te szerelmed mitől ijed meg. Én attól, ha olyasvalakinek vagyok fontos, akinek az érzéseit nem tudom viszonozni.
2023. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es. Igen, ez természetes, viszont azzal meg szeretnék tisztában lenni , ha nem tudja viszonozni, mert akkor tovább tudok lépni.
2023. máj. 13. 23:17
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha valaki kölcsönösen érez valamit, akkor nem fog attól megijedni, mert elmondod neki, hogy fontos és különleges számodra.


A férfiak azért nem olyanok, mint a macska aki ha porszívót hall akkor menekül.

2023. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És ugye ettől nem érzi magát kevésbé FÉRFInek, mert én állok elé ezzel?
2023. máj. 13. 23:34
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de ne kombinálj ennyit!
2023. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kevesebbnek érzi magát, legalább tudod, hogy nem az, akinek hitted.
2023. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tapasztalatszerzésnek jó volt, akinek kellesz, az úgyis érdeklödni fog irántad.
2023. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyeske leragadt a középkorban...
2023. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy mondtad, hogy félénk férfiről van szó, ha elmondanád neki, hogy szivesen megismernéd, akkor neki hatalmas megkönnyebbülés lenne. Persze ha viszonozza az érzéseid.

De sajnos ez nem így volt, 99%, hogy nem tudja viszonozni.

2023. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!