Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyanoktól kérdeznék akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanoktól kérdeznék akik megijednek a szeretetteljes kapcsolattól, kötődési zavaruk van. Kérlek válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

A párom ilyen. És tőle nem kapok választ.


Hogy kell titeket kezelni?


Bocsi, ha sértő leszek, de fájó és bosszantó hogy a szívem, lelkem kiteszem és semmi nem hoz eredményt.


Ő is szeret engem, én is őt. Együtt vagyunk 1 éve, nem lakunk együtt, 50 percre lakunk egymástól.


Szinte alig fejezi ki az érzéseit, sebezhetőnek érzi magát tőle, eltűnik ha konfliktus van, "nem magyarázkodik", mindent támadásnak vesz.


Hogy kell veletek kommunikálni??? Mit tegyen a szerencsétlen másik hogy levetkőzzétek a gátjaitokat?? Ha távolságtartó vagyok az sem jó, ha nem az sem. De ha mindig ott leszek, akkor úgy lesz, hogy minek változzon, ha úgyis elviselem akármennyire is nem ad. Annak ellenére sem hogy szeret. Csak ritkán. Mert mindig fél átadni magát....


Egy ilyen ember szemszögéből érdekelne, hogy ti mit "szeretnétek" hogy hogy viselkedjen a másik? Amitől oldódnátok és a régi sérelmek ellenére nem lenne bennetek félelem, gát....


Mikor biztos lehet hogy szeretem, teljesen bízhat bennem, láthatja hogy kell. Akkor mégis mit tegyek még?!?


Ne szóljatok le, hogy hagyjam ott. Tudom, azt kéne, mert hiába szeret ha ennyi a gond vele. Meg ha szerelmes vagy nem ilyen egyszerű hagyni valakit...



2021. ápr. 5. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarod otthagyni, akkor sehogy. Tűrjed és élvezzed, hogy ez jutott neked. Ennyi.
2021. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat nem alkalmas ilyen dolgok meggyógyítására.

És nem is kellene ilyenekkel megterhelni.

Vegyétek tudomásul, hogy ez van, és ne hibáztassátok miatta egymást és magatokat!

2021. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

El kell mennie szépen egy pszichológushoz. Ezt te nem fogod tudni megoldani, sehogy sem lesz neki jó, és neked sem, ameddig tart ez az állapot.


Készülj fel arra is, hogy előbb-utóbb szakítani fog veled, mert menekülni fog a feszült helyzetből

2021. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy bármilyen zavara van, lehet, hogy csak simán szarik rád és te nem akarod ezt elfogadni. Az, hogy néha találkoztok és akkor elvagytok, nem szerelem. Hány évesek vagytok? Nem kell erőltetni, ha nem megy.
2021. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most nem foglaltam mindent össze, de vannak olyan megnyilvánulásai, amiből érzem hogy szeret. Annak ellenére is ha nem úgy nyilvánul meg sokszor. Hosszú a sztori, de nincs ami hozzám "kötné". Se pénz, se szex, csak hogy ezt leszögezzem.
2021. ápr. 5. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idos? Mert ezen csak o tud segiteni, ha akar. Ahhoz meg te keves vagy, ha tenyleg ilyen baja van.
2021. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
45 éves
2021. ápr. 5. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elég felnőtt, hogy változtasson. Ha akar, ugye...
2021. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma találkoztunk, megoldódott :)
2021. ápr. 7. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kötődési zavar megoldódott 3 nap alatt? :D Ezt te sem hiszed el. Szerintem neki nincs semmi baja, csak úgy viselkedik, ahogy akar, te meg naiv vagy...
2021. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!