Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom valóban csak viccelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom valóban csak viccelt vagy komolyan gondolja az egészet?

Figyelt kérdés

Pár napja levágattam a hosszú hajamat, amit már régóta tervezgettem. De nem kellett volna félnem, mert kifejezetten jól áll rajtam (láthatóan a barátom is imádja) és azzal vicceltem meg őt tegnap, hogy rövidebb hajjal sokkal magabiztosabb lettem. (Nem kicsit, hanem erős önbizalomhiányban szenvedem, +szociális fóbia.)


Erre azt felelte, hogy amikor majd (még nagyobb) önbizalmat fogok szerezni, akkor el fogom őt hagyni. Azt mondta csak viccnek szánta, de nem tudom, hogy ez valóban igaz lenne.



2023. máj. 15. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg, hogy miért viccel ilyesmivel.
2023. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Miért, el akarod hagyni? Láthatólag ő fél ettől valamennyire. Van rá oka?
2023. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Én valami tök extra dologra számítottam, erre kiderül hogy megint csak valami életképtelen ember kiír egy tök értelmetlen, felesleges kérdést, amire senki nem tud válaszolni igazából..

Ilyenkor ti amúgy ahelyett hogy rákérdeznétek a párotoknál, egy szó nélkül arrébb vonultok, eloveszitek a telefont és kiírtok egy kérdést gyakorira?

2023. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem viccelt, ez valóban így lesz kérdező. Most meg fog nőni az önbizalmad, ezáltal észrefogod venni a jeleket amiket férfiaktól fogsz kapni, ami eddig falba ütközött, most átmegy a szűrőn, mert a szűrő eltűnt. Nem fogod tudni kezelni a helyzetet/helyzeteket, mivel még új lesz a dolog.

Flörtölni fogsz, hirtelen elönt az érzelem és mivel még nem voltál ilyen helyzetben, nem fogod tudni helyen kezelni, nagyobb tulajdonságot fogsz tulajdonítani ezeknek a jeleknek. Hogy bókolnak, hogy máshogy néznek rád a pasik stb, elvisz egy idő után, hogy milyen lenne mással, milyen lennél te mással.

A végére az lesz, hogy a párod felé zárni fogsz, a külső pasikra meg nyitni, szépen lassan leépíted tudatalatt a kapcsolatot, nem az önbizalom hiányod teszi, hanem az egod, az egod fogja elinditani ezt a folyamatot, ezért nem érdemes olyan lánnyal kapcsolatot kezdeni akinek önbizalmi problémái vannak, mert előbb utóbb ha kiküszöböli a nő ezt a hiányt, jönni fognak a vevők, ezesetben a pasik, szóval úgy elvagy bszva kérdező ahogy vagy, és ha rám hallgatsz szakíts a sráccal, mert megfogod csalni.

2023. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ettől fél. Sok férfi fél ettől egyébként. Valaki sajnos tesz is érte, hogy a nőjének az önbizalma le-/visszamenjen a béka feneke alá, annyira nem tudja ezt a félelmet kezelni.
2023. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi is félhet attól, hogy elhagyják. Ha viszont e miatt arra fog törekedni, hogy neked ne növelje - mondjuk biztatással - az önbizalmad, az nem klafa. 50f
2023. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem támogatja, hogy a párja jól érezze magát a bőrében, hanem ez félelmet vált ki belőle, az nem kafa.
2023. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony nem klafa, hogy így érzi, hogy neki ettől kell tartania, hogy emiatt elhagyod. Ebből azt sejtem, hogy ő aktívan is próbálja letörni az önbizalmad vagy csak szimplán nem bátorít, hogy ne legyen több. Én a helyedben ezt vizsgálnám meg.
2023. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg csak viccnek szánta, hogy a végén még annyira megnő az önbizalmad, hogy jobb pasit akarsz keresni nála... Elég rossz vicc volt persze veled szemben, ha egyébként komoly önbizalom-problémával küzdesz, de akkor sem érdemes túl sokat agyalni rajta. Intézd el egy rövid nevetéssel, akár hozzátéve, hogy őt sose hagynád el (lehet, hogy azt akarta csak hallani tőled), ennyi.
2023. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok pasas van aki módszeresen kicsinálja a nő önbizalmát, hogy az ne merjen lépni. Vagy kamuzik neki hogy rommá hízva is jól néz ki, nehogy más hapsinak is keljen. A nő háta mögött meg siránkozik a csaj súlya miatt.
2023. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!