Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szimpatikus nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szimpatikus nekem egy 34 éves férfi, én 39 éves nő vagyok; mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tartós szerelmes párkapcsolatot szeretnék és majd együtt is lakni vele. Én is szimpatikus vagyok neki, azt mondja, hogy nem tudja mi lenne a szerelemmel köztünk. Ő azt mondta, hogy nagyon szereti a tapasztaltabb nőket.

Szeretnék vele párkapcsolatot. Milyen apró pozitív, építő tanácsokat mondanátok? Régóta nem voltam párkapcsolatban.

Mindent előre köszönök :) .



2023. máj. 15. 22:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Akkor o ugy tekint rad mint erett nore, a korosztalyat meg 25-30-ra lovi be. Nem jonnek vele ossze aki szerint en erett no vagyok.
2023. máj. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Adom, amit 11 írt, az is sokat elmond, hogy 34 évesen egy komoly lányt se talált, kizárólag te vagy az. Szerintem hülyít és csak szexet akar.
2023. máj. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

Az ő korosztályában??? Te is az ő korosztálya vagy. Szerintem hagyd a fenébe.

N

2023. máj. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülyén hangzik, hogy korosztályokról meg ilyesmikről beszéltek. Az az 5 év ami vsn köztetek, az lóf@sz, nem korkülönbség. Üzenem nektek, azért mert 5 évvel idősebb vagy, nem jelenti egyáltalán, hogy tapasztaltabb is...amíg mindketten vettetek még 50ft-ért félkiló kenyeret, addig egy korosztály vagytok. Amúgy meg nem értem a kérdést...gondolod 5 évvel fiatalabbhoz van valami külön képlet?
2023. máj. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Biztos buta vagyok, de nem értem a kérdést.


Ha mindkettőtöknek tetszik a másik, mi a probléma, mi a kérdés? Miért nem vagytok együtt?

2023. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a francba, gondok vannak a fejében, amiért úgy beszél rólad, mintha minimum 15-20 évvel lennél idősebb. Meg mi az, hogy a korosztályában csak komolytalan nőket talál? 30-asként? :D


Amúgy én 31 éves vagyok, a párom pedig 28, szóval hasonló helyzetben vagyok. Jó, ez csak 3 év, de szerintem az már mindegy, hogy 3 vagy 5.

10 éve együtt vagyunk, és soha nem tett megjegyzéseket, soha nem merült fel, hogy ne lennénk egy korosztály, nem látszik a különbség (hogy is látszana), és a mindennapokban sem nyilvánul meg sehogy sem.

2023. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hajra. Semmi baj sincs
2023. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
5 év nem gond, indulj neki, kezdeményezz nála nyugodtan, ha tuti nem házas.
2023. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Korosztály beli probléma??? Na ne hülyéskedjetek! N
2023. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
*Korosztálybeli.
2023. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!