Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már bele valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele valakibe az után, hogy szakított veletek?

Figyelt kérdés

Vagy a szakítás váltotta ki ezt.

Férfi, nő, egyaránt érdekel.



2023. máj. 18. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szerelem, amit szakítás után érzel, hanem a veszteség érzés és az egyedülléttől való félelem miatt értékelődik fel a másik. Ha akkor nem tudtad szeretni, amikor ott volt, akkor inkább hagyd békén, úgyis szakítás lenne a vége, ha újrakezdenétek.
2023. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen igaza van a #1nek. Beleszeretni úgy lehet valakibe, ha együtt vagytok, közösen építitek a kapcsolatot. Ha nem alakultak ki az érzések ez idő alatt, akkor utólag sem fog. Inkább csak idealizálod utólag a másik személyt, vagy az fáj, hogy nem lehet a tiéd, esetleg valamit elrontottál, stb
2023. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kivéve ha borderline.
2023. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért, akkor mi van?
2023. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felcserélődnek a szabályok, akit addig gyűlöltél, utáltál hirtelen a mindent fogja jelenteni, az életet, a jövőt, mindent!
2023. máj. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. máj. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok Borderlinos, de velem pontosan ez történt. Jártam egy sráccal, nem voltam szerelmes, bár nagyon jól éreztem magam vele. Külsőre nem volt az esetem, belsőre viszont nagyon. Játszadoztam vele, tetszett hogy úgy oda van értem, hogy mindig célozgat a közös jövőnkre. Majd egyszer mikor szintén nagyon nyeregbe éreztem magam és elmondtam, hogy én nem tervezek vele hosszú távra, nagyon megbántottam és lezárta velem a kapcsolatot. Letiltott mindenhol, ha próbáltam más profilról írni, hűvösen válaszolt, hogy fejezzem ezt be. Kb 4 hónapig még próbálkoztam és ez idő alatt totálisan beleszerettem. Azóta csak olyan az ideálom mint ő volt és bármit el tudnék vele képzelni, házasság, gyerekek. Keresett utána többször, de én már nem mertem hinni benne, hogy azért mert még mindig szeret. Állandóan hátsó szándékot sejtek benne, gondolom magamból kiindulva.

Tudom, most kb. mindenki legszívesebben leköpne és igazatok is lenne, de szerettem volna őszintén elmondani, hogy igen, ő életem szerelme, értelme.

2023. máj. 20. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy az. Csak nárcisztikus vagy és zavar, hogy lepattintott, egy önbizalomnövelővel kevesebb. Ha megkapnád, megint halálosan unnád.
2023. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Én túlságosan szerettem, aztán random kidobott, de úgy, mint macskát egerészni. És sajnos utána is nagyon nagyon szerettem, de már sosem kerestem utána. Tettem amit kellett, szenvedtem magamban.
2023. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as, már egy éve újra együtt vagyunk és rajongva szeretem.
2023. máj. 21. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!