Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak így elmúlt volna, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak így elmúlt volna, hogyan folytassam ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem találkoztam, már lassan egy hónapja. Általában minden hétvégén találkozunk és minden szabadidejüknet együtt töltjük. Mostanában Ő is és Én is nagyon elfoglaltak vagyunk így már lassan egy hónapja nem tudtunk találkozni. Eleinte beszéltünk, aztán még sűrűbbek lettek a dolgaink. Így csak pár üzi pár naponta. Viszont most már nem olyan sűrűek a dolgok...

Lenne időnk beszélni és jövőhéten találkozunk is.

Sokszor érzem magányosnak magam. Csak elszaladnak felettem a hetek ilyenkor. Viszont,csak magányosnak érzem magam. Ő nem hiányzik. Gondolok rá, mert az életem szerves része. De mikor egy tőle független helyzetben vagy szituációban vagyok. Valahogy, egyáltalán nem hiányzik.

Mostanában (az utóbbi 3 hónapban) egyébként megromlott a szexuális életünk is. Elkapott valamilyen fertőzést, amit valószínűleg nekem is átadott, bár nem mutattak ki semmit a tesztek...

Azóta szinte egyáltalán nem kívánom. Inkább csak az igényeim kielégítése használom. Bármíly undorítóan hangzik is ez.

Nem akarok csak azért együttmaradni vele, mert része az életemnek. De félek, hogy sosem voltam belé szerelmes.

Életemben, úgy gondolom egyszer voltam szerelmes egy lányba, akivel 6 évig se veled- se nélküled kapcsolatot folytattam. Ez a lány annyira beleépült a lényembe, hogy úgy gondolom, Ő van a szexualitásom legmélyén. Mindent Ő reprezentál számomra ami mélyen felizgat. Ez a lány, a mostani barátnőm, pedig mintha csak egy megalkuvás lenne. Mert ismerem magam annyira, hogy megbolondulnék egyedül mindenféle túlzás nélkül. Vannak pillanatok, akár hetek, amikor úgy érzem szeretem őt, és vannak pillanatok, mikor irtózom tőle a fent említettek miatt és mert egyszerűen nem tudom szeretni és önzőnek tartom magam. Pedig ez a lány gyönyörű, sokkal szebb, mint az egykori ideál, akin rég túl kellett volna nőnöm. Valahogy mégsem megy.

Viszont, ha szakítok vele. Félek, hogy nem bírnám a magányt. Tényleg nem. Elég ramaty állapotban van a mentális egészségem egy ideje. Ebben a mostani kapcsolatban még évek, vannak, viszonylag boldog évek. Jól bánok vele és boldoggá teszem őt. De, mintha hazugság lenne az egész. Nem tudom, hogy hazudok-e magamnak, hogy szeretem. És nem tudom, hogy valaha szerettem-e, szerelmes voltam-e valakibe. Ez kissé rémisztő. Mert lehet, hogy csak egy önző nárcisztikus f@sz vagyok.

Mit gondoltok?



2023. máj. 21. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

"Nem tudom, hogy hazudok-e magamnak, hogy szeretem."


Pár sorral előtte írtad hogy igen és csak ürítésre használtad, tehát nagyon nem kell gondolkodni ezen.


Valószínűleg hasonlóan van ő is veled, emiatt nem kell aggódnod. Lehet van pasija rajtad kívül.


3 hónapja nincs szex, 1 hónapja nem láttátok egymást, alig beszéltek. Mondanom sem kell mennyire halott az egész.

2023. máj. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
El nem tudom képzelni, hogy lehettek annyira elfoglaltak, hogy ne találkoztatok. Basszus, mi úgy találkoztunk heti többször, hogy a munka mellett allamvizsgara készültünk. Ti nem talalkoztok, mert nem akartok.
2023. máj. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges időhúzás ezt a kapcsolatot tovább erőltetni.


Olvasd vissza, amit itt leírtál úgy, mintha nem rólad szólna. Szerintem ezek után neked is egyértelmű...

2023. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te nagyon zavarodott lehetsz! Egyik szavaddal ütöd a másikat
2023. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátaid nincsenek? Szakítani kellene és felmelegíteni a régi baráti kapcsolataidat. Segítségükkel át tudnád vészelni azt az időt, amíg találsz egy olyan lányt, akit valóban szeretsz.
2023. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, mert nem vagy szerelmes egyáltalán, sőt nem is szereted, maximum kedveled, vagy ragaszkodsz, mert barátnő nélkül el vagy veszve.

Húzzátok egymás idejét fölöslegesen csak, ennek a "kapcsolatnak" nincs értelme.

2023. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!