Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hirtelen megváltozik a nő, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen megváltozik a nő, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Na szóval leszögezném 18 vagyok és volt már kapcsolat stb. Károgóknak szántam még mielőtt leszólnának

Tehát van egy lány akivel 1 éve "kavartam" igazából gőzöm sincs mi volt köztünk de adtuk egymásnak a jeleket volt minden amire mások azt mondanák szerelem DE aztán egyik napról a másikra furcsa lett kevesebbet beszéltünk és mindig azt mondta nincs kedve beszélgetni, igen ez már 1 éve volt DE aztán rám írt ugyanabban a hónapban majdnem ugyanakkor amikor elkezdte csinálni ezt a "jelenséget" nem tudom hogy nevezzem nőket nem lehet megérteni na szóval folytatom rám írt hogy megbánta meg az ilyen hasonló szövegekkel ez ilyen 1km-es regény volt az indok az volt leginkább amit kivettem belőle normálisan hogy nehezen bízik meg másban és mindig ezt csinálja azzal akit szeret vagy megszeret IDŐUTAZÁS>>> mai napig beszélünk április óta ugyanolyan jól mint annó mintha semmi nem lett volna ami rossz DE mostmár megint kezdi ezt a párszavas válaszolgatásokat és elfelejtettem mondani hogy akkor már jóba volt az exemmel most meg már legjobb barátnők és volt is veszekedés 2 hete köztünk és kiderűlt azt az exem fogalmazta neki hogy mit írjon meg pár mondatot ő is írt aztán kikértem az illető véleményét hogy ő mit gondol stb. Jött az a szöveg hogy pont az ellentétét UGRUNK MEGINT>> rá pár napra megint jó lett minden volt tali is ami nem tartott sokáig mert az illetőnek a tesója beleburult az árokba kocsival szóval el kellett mennie ez 2 napja volt az nap még beszéltünk nem nyomultam se semmi rákérdeztem hogy tud e valamit hogy hogy van stb. Tegnap meg az exemmel volt egésznap és semmit nem beszéltünk 6óránként válaszolt egyszavas válaszokat és megint azzal az indokkal hogy nincs kedve beszélgetni NOS EZ AZ ÉN KÍNOM BAJOM HOSSZÚ LETT DE EZT RÖVIDEN NEM IGEN LEHET ELŐRE IS KÖSZI HOGY ELOLVASTAD



2023. máj. 25. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg az ex, aki a baratnoje, feltekeny, vagy miatta nem akar olyankor tul kedves lenni? Ez egy optimista talalgatas.
2023. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Marmint az ex azert nem szeretne latni, ha mas jon be neked.
2023. máj. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, de szerintem elég nyilvánvaló, hogy az exed kavarja a kakit köztetek.
2023. máj. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jászik veled, időnként jól esik neki a figyelem.
2023. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy az ex kavar be, vagy ő neki igazából nem kellesz, esetleg tényleg nem mer bízni benned.

Add fel, kár rá fecsérelni az időt, 1 év és sehol semmi, ebből még ha lenne is valami nem tartana sokáig.

2023. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy hány évesek vagytok ez itt tinidráma.
2023. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar 18 eves vagy es kikered magadnak, hogy felnott vagy, akkor miert nem viselkedsz ugy? Basszus teljesen gyerekes vagy, a problemad is. Csak jogilag tekintenek felnottnek, tehat ha buncselekmenyt kovetsz el, akkor azt felnottkent fogjak kiszabni rad. De amugy meg gyerek vagy. Jo lenne magyarorszagon is 21-re emelni, mint az angolszasz orszagokban, a felnott kor hatarat, mert egyre jobban el vagytok maradva a felnotte valas fogalmatol 18 evesen.
2023. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem elvonta a figyelmemet a mondandódról az, hogy mindezt képes voltál 1 mondatban leírni.

Brutális...

2023. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kettőbe írta le! :D
2023. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cool story bro
2023. máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!