Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy pasi azt írja, pár napig nem lesz elérhető, mert most nyugalomra van szüksége, és hogy napikig nem is fog most írni?!

Figyelt kérdés

4 hónapja írunk napi szinten egymásnak, párszor találkoztunk. Messze lakik, ezért nem sokszor.

De mostanában ingerült, azt mondja stresszes a munka, meg a húgának a családjában a gondok miatt.

Mostanában beleköt apróságokba, mintha direkt félre akarná érteni a szavaimat. Rákérdeztem, hogy van-e másik nő?! Azt mondta nincs. Ma búcsúzáskor azt mondta, pár napig nem fog keresni. Azt mondta egy nagyon jó ember vagyok, sok jó tulajdonsággal.?! Mikor rákérdeztem, hogy van-e "de?" azt mondta ez bók volt, nincs "de". Mikor kérdeztem, hogy ez most búcsú-e, azt mondta nem, ő nem ezt mondta. De valamiért ezt érzem.

Nagyon jól mentek eddig előre a dolgok kettőnk között, de kB 2 hete kezdett megromlani valami. Ha figyelmes voltam, akkor is szomorú jeleket küldött, lényeges dolgokról nem akart beszélni, félreértett folyamatosan.

Ma azt mondta, úgy érzi semmi nem jó amit tesz, vagy mond. Pedig tényleg nem szekálom. Zárkózott, érzékeny 33 éves férfiról beszélünk. Nem tudom, hogy most mi van?! Nem akarok neki írni, ha egyszer azt mondta, pár nap kell neki. Nem akarom zaklatni. De nem értem.😔 Mikor írtam neki, hogy mondja meg, ha úgy érzi, ennyi volt, azt írta, erről nincs szó, azt megírná.

Én többet érzek iránta, mint kedvelést. És 1,5-2 héttel ezelőttig úgy éreztem, ő is.

Tudom azt is, hogy nagy gond van a családjában, de nekem mégis úgy tűnik, hogy inkább ezzel csak takarózik. 😔

Szerintetek is van valami, vagy csak fogadjam el, amit ő mond, hogy zárkózott, idő kell neki? Most iszonyat hülyén érzem magam, próbáltam támogatni bajban, rossz napokon, és mégsem sikerült. Úgy érzem magam, mint egy lábtörlő. 😢

33N



#szünet #időkérés #Hirtelen megváltozik
2021. máj. 19. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Letett talonba. Finoman lekoptatott, szakított veled. Ne írj neki. Ha akar valamit úgy is keresni fog. Bár ezek után nem kéne foglalkozni vele!
2021. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Velem is ez volt. Aztán “ visszatért” majd egyre sűrűben hanyagolt. Először egy-egy napra. Aztán 2,5,7. Végül sok lett emiatt a veszekedés, hogy nem foglalkozik velem. Majd kidobott. Pedig állította, hogy szeret ugyanúgy, mindent tagadott. Utólag derült ki, hogy mást is fűzött. Inkább őt választotta.
2021. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Tueles leiras. Takarozik, labtorlo, szakitott veled. Leginkabb mas nohoz megy es igy hozta a tudomasodra, hogy ne keverj be neki. Sok tavkapcsolat vegzi igy, nemcsak kenyelmetlen a nagy tavolsag, hanem az is baj, hogy nem tud kialakulni kotodes a masikhoz.
2021. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi is tartottunk egy hét szünetet 3 hónap után, tényleg magammal akartam foglalkozni, jó is volt, szimplán nem beszéltünk, csak kellett a töltődés. Most 8 hónapja tart már a kapcsolat, tökéletesen jól vagyunk, jól választottunk
2021. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Hirtelen sok lettél neki. Nincs még gond.
2021. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Ijjjj de gyáva. Nem fog keresni többet... ja de, majd ha a másik nővel, akivel fut valami nem jön össze neki.

Neked kell ilyen gyáva pasas??

2021. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Valószínű, hogy te csak egy állandó B opció vagy számára, akiről azt gondolja, hogy téged majd minidg elővehet ha nincs más éppen. Szerintem kövesd a példáját és tűnj el te is, de te ne csak pár napra
2021. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Vannak olyan személyek, akik így kezelik a rossz időszakokat. Nekem is van, hogy napokig nem írok vissza senkinek.


Lett azóta valami fejlemeny?

2021. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az egesz leiras hozza azt a tipikus forgatokonyvet, amikor mas van a kepben, de meg nem akar elengedni teged sem. Felmeri, hogy azzal mi alakulhat, aztan, ha nem jon ossze, maszik vissza. Sunyi szar. Bocs.
2021. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lett változás azóta? Mi törtènt?
2021. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!