Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy év után léptem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után léptem ki a barátság extrákkal kalpcsolatból.Normális, hogy megvisel lelkileg ennyire?

Figyelt kérdés

Én kapcsolatot akartam vele, ugyanis megszerettem. Próbáltam hozzá alkalmazkodni, de nem jött össze.Muszáj voltam letiltani, mert volt rá példa hogy elbúcsúztam tőle, aztán amikor rám írt minden kezdődött elölről.

Elvileg szeret/szeretett, de nem tudtam máshogy lezárni vele ezt a "kapcsolatot".Nagyon fáj, ennek ennyire kell fájnia? Pedig még csak együtt sem voltunk igazából..


2023. máj. 26. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy persze, hogy fáj, elmúlik, csak nehogy visszamenj hozzá.
2023. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem mindenkinek való ilyen kapcsolat.
2023. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!