Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor ennek ennyi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ennek ennyi volt?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel hetek óta beszélünk.Randiztunk már,és le is feküdtünk egymással tegnap.

Haza is kísért.

Reggel írtam neki,és látta,de nem válaszolt.Akkor flegmán írtam még neki,hogy nincs jó reggelt.

Délután jött azzal,hogy át kell gondolnia a dolgokat,mert sokat gondolkozott rajtam és megbántottam őt.

Írtam neki egy “hosszabb,érzelmesebb üzenetet”,nem igazán értékelte.Azt mondta még mindig sokat gondolkozik,hogy folytassuk-e egyáltalán ezt.Kicsit összetörtem belül,mert reménykedtem a folytatásban.Azt mondta,hogy még gondolkozik sokat,mert sokat stresszel miattam.

Van esély a jövőre vagy teljesen veszett ügy?



2023. máj. 27. 22:55
1 2 3
 21/26 Noren1989 ***** válasza:
80%
Én valszeg megmondanàm neki, h elrúgta a pettyest, a pulcsit írja veszteséglistàra.
2023. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%
Tehat az esti dugas elott meg nem kellett gondolkodnia, de utana mar olyan stresszes lett, hogy valaszt sem tud adni. Szerinted mennyit kell gondolkodni ezen? Olyan sok agysejtje nem lehet, ha tul sokaig tart neki. Konkretan te egy lekoptato szoveget kaptal, megdugott es ennyi. Valoszinuleg o nem is akart ennel tobbet, a komoly kapcsolatot pedig bemondasra nem kell elhinni, eleg csak tudomasul venni es azt nezni, hogy a viselkedese is erre utal-e. A legtobbszor nem szokott. Ez is egy tapasztalat volt, legkozelebb majd jobban figyelsz a tettekre es kevesbe adsz a szavakra.
2023. máj. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%
A szex sok mindent eldont. Nem feltetlen csak megdugni akart, de nem volt neki jo veled es ezert nem akarja folytatni
2023. máj. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
97%
Én teljesen lezártnak tekinteném ezt a helyedben. Egyértelműen nem akar semmit sem.
2023. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ez sajnos besült. Aki szex után bizonytalankodik meg megváltozik a viselkedése, az tényleg csak a szexre hajtott. Ezek képesek hetekig mázoskodni csakhogy elérjék amit akarnak. Velem is volt ilyen, igaz az egyéjszakás volt:D a csávó nagyon előadta magát előtte, miután megkapott, úgy viselkedett velem mintha nem is ember lennék. Hát, tanultam belőle. Te pedig ne teperj utána legyen tartásod
2023. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2023. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!