Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenben támogatjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenben támogatjátok a párotok? Akkor is ha nem a ti világotok mondjuk a hobbija esetleg? Vagy bármilyen projekt

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt támogatom, amit szeret csinálni és hasznos dolog. Ha valamiről azt gondolom, hogy hülyeség, el is mondom neki, de felnőtt ember, nem szabhatom meg neki, mit csináljon.
2021. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hobbiját pont nem szeretem. De ő imádja, jó kedve lesz tőle, és nem is akörül forog az élete, szóval nincs vele gond, és jó hatással van rá. Ha káros lenne, vagy indokolatlanul függne tőle, nem tetszene. De csak attól, hogy engem nem érdekel, eszembe nem jutna tiltani.
2021. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Támogatom, ésszerű határokon belül. Amiről azt gondolom, hogy nettó ostobaság, azt nyilván nem, de ezt meg is mondom neki. Általában nincsenek meredek ötletei, de az utóbbi időben volt pár őrült befektetési ötlete: részvények, bitcoin stb. Őszintén, én olyan családból jöttem ahol ez nem volt jellemző, pénzünk se lett volna befektetni, meg amúgy is, egy falu közepén mibe... Szóval én ezekben a befektetési kérdésekben szkeptikus vagyok, épp ezért nem is támogatom ebben. Persze meg nem tilthatom, így csak annyit mondtam neki, hogy a közös pénzünkkel lehetőleg ne szórakozzon, és ha be is fektet valamibe, csak kisebb összegben tegye.
2021. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!