Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom, hogy a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom, hogy a parom ejszaka menjen el itthonrol, velem van a baj emiatt? Nem szeret ha ez szamara nem fontos? 25L

Figyelt kérdés

Nappal azt csinal amit akar nem erdekel, nem szolok bele. Csinalja a dolgait, barataival is van, nem zavar ha nincs minden szabad pillanataban itthon. Viszont este, nem akarom hogy elmenjen itthonrol..azt akarom, hogy velem legyen, es nem azt hogy valahol mashol, ki tudja kivel/kikkel.

Ha neki ez nem termeszetes felem, akkor nem szeret engem?

Velem van a baj, amiert nem szeretnem, hogy ejszaka csavarogjon?


2023. máj. 27. 23:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
25L-kent irtad ala, kozben meg hazas vagy. Lanykent gondolsz magadra, nem nokent? Nem lehet, hogy ezt meg a hazassag elott kellett volna megbeszelni, hohogy hogyan kepzelitek el az egyuttelest a korabbi idoszakhoz kepest? A ferjed sem lehet egy erett ferfi, kocsikazni meg kolat inni jar estenkent. Melyikotoknek jutott eszebe az, hogy ossze kene hazasodjatok? LAtszolag egyikotok sem igazan erett hozza, a felhajtas resze megvolt, a tobbi meg mintha nem is letezne. Nem a lagzi miatt hazasodnak az emberek. Vagyis inkabb atfogalmaznam ugy, hogy nem amiatt kene osszehazasodni az embereknek.
2023. máj. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

Fel kellene nőni és érett nőként viselkedni végre.

Érett, felnőtt, értelmes nő pedig nem hisztizik azon, hogy "nem azért vagyunk házasok, hogy ne legyen velem minden este 9-kor"

Ezt valószínűleg nagyon gyorsan meg fogja unni a férjed. Ha papucs, akkor kitart egy darabig, és csak utána küld el melegebb éghajlatra, ha egy kicsit erősebb egyéniség, akkor hamarosan vége a házasságotoknak.

Mi szóltunk, itt a döntés a te kezedben van...

2023. máj. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Borzalmas csiriz nő...juj...

Jelenléti ív nincs?

Vagy blokkoló-óra?

Katasztrófa amit egyesek művelnek.Egyébként olvastam,hogy ilyet az önbizalomhiányos, szorongó emberek csinálnak,hogy másokat maguk mellé láncolnak.

Sajnálom a férjed !

2023. máj. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

Részben ismerős a téma: nem jó jel, mégha nem is megcsalásról van szó.

Szedd össze a gondolataidat, írd le az érveidet, mit érzel, mi van mellette/ellene az ilyen viselkedés mögött, te mit szeretnél, majd ülj le vele beszélni. Mondja el ő is az érveit/ellenérveit, mit szeretne, és

A, vagy egy kompromisszumos megoldást találtok ki, vagy B, vagy szétmenni. Nem baj, ha ő még felnőtt gyerek, vagy hogy ilyen a stílusa, de te másabb vagy, ami így nem összeegyeztethető.

2023. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azért jár el, mert cseszegeted.
2023. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
És milyen gyakran történik ez?
2023. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem tetszene. Keresnék mást. Olyat aki hasonló képpen gondolkodik mint én.
2023. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De ez mennyire gyakori? Mert ha heti 2-3 alkalomnál több az azért már fura. És hány órakor ér haza utána?
2023. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!