Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom, hogy a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom, hogy a parom ejszaka menjen el itthonrol, velem van a baj emiatt? Nem szeret ha ez szamara nem fontos? 25L

Figyelt kérdés

Nappal azt csinal amit akar nem erdekel, nem szolok bele. Csinalja a dolgait, barataival is van, nem zavar ha nincs minden szabad pillanataban itthon. Viszont este, nem akarom hogy elmenjen itthonrol..azt akarom, hogy velem legyen, es nem azt hogy valahol mashol, ki tudja kivel/kikkel.

Ha neki ez nem termeszetes felem, akkor nem szeret engem?

Velem van a baj, amiert nem szeretnem, hogy ejszaka csavarogjon?


2023. máj. 27. 23:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nagyon max 9 utan mar veszekszek vele ha elmegy itthonrol vagy nincs itthon
2023. máj. 27. 23:33
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Azzal tisztában vagy kérdező, hogy a legtöbb megcsalás reggel és munbkaidőben történik?:) Nem árt ha tisztában vagy vele.
2023. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
*munkaidőben
2023. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Külön útjai vannak éjszaka?

Én szakítanék.

2023. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja kocsikazik a barataival vagy isznak egy kolat. Nem gondolom azt, hogy megcsalna, nem gyanakszok ilyenre csak az a baj az ilyen ejszakai dolgoknak en nem orulok
2023. máj. 27. 23:39
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Hová megy?

Szerintem ultra gáz vagy...

10 éve vagyunk házasok a férjemmel, de így is vannak olyan esték, hogy vagy ő nincs itthon, vagy én.

Én szakítanék, de a párod helyében.

Miért kell folyton egymás s***gében lenni? Mi ebben a jó?

2023. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem azert vagyok hazas hogy kulon toltsuk az ejszakat
2023. máj. 27. 23:45
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem állsz le, és nem lazítod a gyeplőt kérdező, akkor a paci hamarosan elüget tőled.
2023. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha heti egyszer elmegy a barátaival este, azzal semmi gond. És ha ezt megtiltod neki, akkor menekülni fog tőled. Ha mondjuk heti 4-5 alkalommal elmegy, az már túlzás. Én tavasszal 1 hétre elutaztam egy barátnőmmel, a férjem meg utána több hétre elment a családjához, akik távol élnek. Nekünk vannak külön programjaink is, de ez mindkettőnknek jó így. Ha ő menni akar, te meg nem engeded, akkor nincs értelme együtt lennetek.
2023. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Igen, veled van baj. Kisbaba vagy, hogy melletted kell ülni? Ha ennyire be akarod szabályozni, ott fog hagyni, és igaza lesz.
2023. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!