Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztél már úgy, hogy bejössz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már úgy, hogy bejössz a másiknak és kiderült, hogy tényleg?

Figyelt kérdés

Vagy éppen kiderült, hogy mégsem? A kérdésemben csak a köztetek lévő kémiára gondolok. Egyoldalú volt vagy a másik is érezte?


Zavar engem, hogy nem tudom azt, hogy amikor valaki mellett szorongok, mert tetszik, akkor vajon ő is szorong-e és érzi a kémiát vagy csak beképzelem.


Kacifántosan fogalmaztam, de szerintem értitek mire gondolok.



2023. máj. 31. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Volt igen, kb 17 évesen. Barátnőmmel elmentünk iszogatni a pasija baráti társaságával. Volt ott egy srác, akivel nagyon megtaláltuk a közös hangot, sokszor félre is vonultunk kettesben. Hetekig írogattunk, volt randi,csók.

Később kiderült, hogy az egyik barátja szerint dagadt és ronda voltam, ezért nem lett több😃😃

2023. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Igen, aznap összejöttünk és hónapokig együtt voltunk
2023. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nekem tul fiatal volt hozzam, nem akartam tole semmit.


“Vagy éppen kiderült, hogy mégsem? ”

Na ez sokszor történt már, ezert sem merek mar sokszor kezdemenyezni.

2023. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Igen és kölcsönös volt. Nagyon sokat beszélgettünk az érzelmeinkről, de mivel mindketten kapcsolatban voltunk mással, nem engedtünk a vonzalomnak.


Egy másik esetben nagyon erős a gyanúm, hogy tetszettem valakinek, de nekem ő a lehető leghatározottan csak barátom volt mindig is. Emiatt akkor tudott csak szorosabb barátság kialakulni köztünk, amikor beavatott hogy kibe lett szerelmes, és így tudhattam, hogy ha volt is valami, azt le tudta zárni magában. Erről nem is beszéltünk soha, és nem is szeretnék (ha lett volna egyáltalán miről).

2023. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

#1: "Később kiderült, hogy az egyik barátja szerint dagadt és ronda voltam, ezért nem lett több😃😃"


És miért a nevető szmájlik, ez nem bántó?

2023. jún. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, sírjak rajta? Nyilván akkor nem esett jól. Most már több, mint vicces.
2023. jún. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"“Vagy éppen kiderült, hogy mégsem? ”


Na ez sokszor történt már, ezert sem merek mar sokszor kezdemenyezni."


Na pont, hogy inkább ilyen jellegű dolgokra gondolok. Érezted a kémiát, kezdeményeztél, de a másiknak egyáltalán nem jöttél be. Akinek volt ilyen, megköszönöm ha leírja.

2023. jún. 1. 10:58
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan volt, hogy úgy tűnt, hogy igen, aztán kiderült, hogy mégsem. Pedig többször is randiztunk (legalábbis én azt hittem randik), előtte le sem vettük a szemünket egymásról, én ebből azt gondoltam, hogy bejövök neki. Bele is szerettem, majd egyszercsak közölte, hogy nem fogunk összejönni. "Kellemes" volt... :'(((
2023. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos inkább az szokott lenni, hogy látszik rajtam és ez imponál az illetőnek és ki akarja deríteni, amit én kölcsönösségnek hiszek, pedig csak egotuning. Ahogy meggyőződik róla, hogy tényleg bejön nekem, kihátrál. Nem volt sok ilyen, mert alapból ritkán tetszik meg valaki, de többször volt ilyen kihátrálás, még olyantól is, aki tetőtől talpig elpirult a közelemben. Még az se volt szerelem, másba volt szerelmes. Mindig ez van.
2023. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos nem. Nem szokott ilyen lenni velem...


31/F

2023. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!